Dekoracja stołu na Wielkanoc – o kolekcji Flower Power

Dekoracja stołu na Wielkanoc – o kolekcji Flower Power

Aby zatem ten czas nabrał jeszcze większego znaczenia, warto opatrzyć go odpowiednią oprawą. A jest nią oczywiście dekoracja stołu. Wraz z ofertą sklepu BBHome.pl i proponowaną kolekcją Flower Power uczynimy ją bardziej radosną, wiosenną i napawającą optymizmem…

Kolor to podstawa

flower power bbhomeonline

Nie od dziś bowiem wiadomo, jak ważnym elementem dekoracji jest kolor. Wiosenne warianty kolorystyczne to nie tylko odcienie zieleni i żółci, ale również turkus w rozmaitym wydaniu. Aby zatem wielkanocny stół zyskał wysublimowanego charakteru, warto wzbogacić jego wystrój kolekcją zastawy BL Nassau – Flowers, Yellow, Blue, Jar, Square. A dla miłośników ponadczasowej bieli – serią White. Unikalna zastawa, utrzymana w głębokich kolorach, zdobiona wiosennymi nadrukami jest wykonana z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, co czyni ją wyjątkową w swym wyrazie. Ręcznie dekorowana spełni oczekiwania zwolenników niecodziennych dekoracji.

Nie może obyć się bez kwiatów

Typowym elementem wpisującym się w dekorację wielkanocnego stołu są oczywiście kwiaty. Wiosną natura budzi się do życia, co niewątpliwie musi znaleźć odpowiedź w tym szczególnym świątecznym okresie. Asortyment kwiaciarni, sklepów ogrodniczych czy miejskich targowisk daje nam szerokie pole do wyboru. W zależności od osobistych preferencji, możemy postawić na cięte, jak i doniczkowe kwiaty. Aby jednak na dłużej cieszyć się ich pięknym wyglądem, możemy wybrać sztuczne odpowiedniki, jakie w swojej ofercie posiada nasz sklep – http://bbhomeonline.pl/product-pol-24882-Tulipan-Tulip-Single-Green-44-cm.html. Jest tak starannie wykonany, że do złudzenia przypomina prawdziwy kwiat, tym samym dając szerokie pole do tworzenia unikatowych aranżacji.