DOLCE VITA

DOLCE VITA
Lato w mieście też może być piękne. Wystarczy kilka sezonowych dekoracji aby ożywić całoroczny standard duchem letniej przygody. Inwestycje nie muszą być wielkie i nie ma się  co opierać! Trzeba sprawiać sobie małe przyjemności. Życie trwa krótko i może skończyć się równie nieoczekiwanie co lot samolotu Air Malaysia.
Czysty błękit, zapach morskiej bryzy i blask świecy migoczącej w stalowej latarni to klasyka wakacyjnej atmosfery. W letnich kolekcjach zwyczajowo prezentują się lampiony, lustra i stoliki ubrane w jachtowe liny, kotwice i mewy oraz inne marynistyczne akcenty, mające nas przenieść do krainy marzeń, w której słońce nigdy nie zachodzi, a drinki z parasolką serwują się same. Jak co roku BBHome przygotowało trzy letnie propozycje pod wspólnym hasłem Marina Bay.

Kolekcja Marina Bay

 

Żeglarskie  motywy, naturalne tkaniny i stonowana gama barwna łączą kolekcję poduszek Boathouse z wakacyjnym nastrojem. Wybór kilku rozmiarów pozwala dowolnie zestawiać własny zestaw dekoracji. Haft, żakard, miękkie wypełnienie i zamykane na suwak praktyczne poszewki to recepta na weekendową elegancję i wygodę. Atmosfery dopełnią letnie zapachy świec i trocików z kolekcji Summer Time. W programie wieczoru kieliszek schłodzonego wina, dobra książka i loungowa muzyka. Korzystajmy z życia, póki trwa…