Jajko – symbol wielkanocnych świąt

Jajko – symbol wielkanocnych świąt

Nasze mamy i babcie z pewnością doskonale pamiętają zwyczaj ozdabiania pisanek. Radosny czas spędzony w kuchni na przygotowaniach świątecznych przybliżał do siebie domowników. Współczesne tempo życia wymusza pewne zmiany w rodzinnych rytuałach i modyfikuje tradycje.

Czym dekorować pisanki?

Barwienie jajek w naturalnych barwnikach, np w wywarze z cebuli powoli odchodzi do lamusa. Ich miejsce zajmują kreatywne, bardziej nowoczesne formy dekorowania Pisanek. Kolorowe farby spożywcze, bibułka, kolorowe tasiemki lub nakładane na skorupki jajek pokryte warstwą kleju fantazyjne, cukiernicze posypki do ciast wielokrotnie  zwiększają możliwość podążania za własną wyobraźnią. Efekty radosnej twórczości  cieszą oryginalnością, ale zarezerwowane są dla tych wytrwałych, którzy chcą poświęcić sporo czasu na przygotowania i sam proces twórczy…

Gotowe rozwiązania

Żyjemy w ciągłym pędzie. Ciągle gdzieś się spieszymy, gdzież zmierzamy… Coraz częściej o magii zbliżających się świąt informują nas plakaty w galeriach handlowych. W ostatniej chwili trudno o własnoręcznie wykonywane dekoracje. Czy jednak wiąże się to z brakiem wielkanocnych ozdób na świątecznym stole? Oczywiście, że nie! Z pomocą przychodzi  oferta naszego sklepu, gdzie znajdziemy szereg  wielkanocnych dekoracji  ze szczyptą „designer touch” jak np  Marble White lub zawieszkę-jajko Antique Rosegold . Ich atutem jest trwałość, wytrzymałość i redukcja stresu…. czyli gotowość do wskoczenia na  wielkanocny stół w kolejnych latach. Raz zainwestowane pieniądze i czas posłużą nam wielokrotnie.

Uniwersalne motywy wielkanocne: króliczki Rabbit White Feet UP lub Rabbit White Feet Down i jajka w wielu odmianach wraz z życzeniami  Happy Easter zawsze wplotą sąię w świąteczne dekoracje, a piękna biało-zlota kolorystyka doda szyku i elegancji naszym świątecznym koszyczkom!