Jak modnie ubrać choinkę?

Jak modnie ubrać choinkę?
Przygotowywanie domu na Święta Bożego Narodzenia jest radosnym czasem dla wszystkich domowników. Wnętrze nie tylko ładniej się prezentuje, ale również nabiera świątecznego charakteru.

kule śnieżne

Nieodzownym elementem, który na stałe wpisał się w tradycję Polaków jest oczywiście strojenie choinki. Bombki, kwiaty, łańcuchy, koraliki, kokardki lub suszone owoce. Pomysłów na udekorowanie leśnego drzewka jest naprawdę wiele!

Total look

W modzie, jak i ubieraniu choinki, panuje szał na monochromatyczne zestawienia. Szczególną popularnością cieszy się połączenie srebra i złota. Te królewskie kolory rozjaśnią każde wnętrze, prezentując się efektownie i szalenie elegancko. Jeśli nie podobają nam się jednokolorowe choinki, możemy pokusić się o ich przełamanie pozostałymi kolorami. Złoto i srebro to niezwykle modna propozycja, która zarówno świetnie będzie prezentować się w monochromatycznym połączeniu, jak i współgrająca z czerwienią czy odcieniami ecru.

złota zawieszka na choinkę

Oryginalne gwiazdki: https://www.bbhomeonline.pl/product-pol-25453-Srebrna-ozdoba-Lappi-Snowflake-15-cm.html, bombki w klasycznej, jak i niecodziennej odsłonie: https://www.bbhomeonline.pl/product-pol-26181-Bombka-szklana-zlota-Baloon-10-cm.htmlhttps://www.bbhomeonline.pl/product-pol-25459-Zlota-bombka-serce-Heart-10-cm.html wypełnią wnętrze świątecznym klimatem.

Miłośnicy awangardowych, indywidualnych rozwiązań mogą pokusić się o zestawienie złota z czernią. To propozycja, która malutkimi kroczkami zaczyna wchodzić do polskich domów, z roku na rok zyskując coraz większe grono zwolenników. Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że choinka utrzymana w takiej tonacji kolorystycznej będzie skutecznie przyciągać wzrok wszystkich domowników.

Klasyczna czerwień

Czerwień to bez wątpienia taka barwa, która od lat króluje w kategorii ozdób choinkowych, przyjmując coraz to bardziej imponujące kształty i rodzaje. Tradycyjne, ręcznie dekorowane brokatem i białymi perełkami bombki – https://www.bbhomeonline.pl/product-pol-23590-Swiateczna-bombka-recznie-dekorowana-Nikolay-Star-Red-8×10-cm.html nadadzą wnętrzu imponującego charakteru, podkreślając zamiłowanie członków rodziny do otaczania się ekskluzywnymi dodatkami. W roli elementów uzupełniających świetnie sprawdzą się koralikowe łańcuchy, gwiazdki czy zawieszki.

zawieszka vintage na choinkę z psami

Przystrajanie choinki to czynność przynosząca wiele radości wszystkim domownikom – bez względu na wiek. Nie ma znaczenia, czy pokusimy się o monochromatyczne dekoracje, czy może te utrzymane w kolorowych zestawieniach – świąteczne drzewko wniesie do wnętrza powiew bożonarodzeniowej atmosfery.