Jak wyeksponować dekoracje ścienne w salonie?

Jak wyeksponować dekoracje ścienne w salonie?

Pusta ściana w salonie? My mamy na to sposób! Rozwiązaniem są szeroko pojęte dekoracje ścienne, przyjmujące postać obrazów, plakatów, grafik czy rodzinnych kolekcji zdjęć. Takie domowe galerie nie tylko wprowadzają powiew wnętrzarskiego ożywienia, ale również podkreślają ich kameralny, nieco intrygujący charakter. Bez względu na to, czym ostatecznie będziemy chcieli pochwalić się na salonowej ścianie, jedno pozostaje pewne – odpowiednia widoczność. Pożądany rezultat pozwolą nam uzyskać kinkiety nad obrazy, które w sklepie BBHome.pl stanowią gałąź bogatego asortymentu.

aranżacja ściany z wykorzystaniem kinkietu nad obraz

Nie ma znaczenia, czy jesteśmy zapalonymi miłośnikami kolekcjonowania autentycznych dzieł pochodzących od światowych mistrzów malarstwa, czy może zadowala nas dobrze wykonana replika bez większej wartości materialnej – stylowe lampy podnoszące ich atrakcyjność stanowią nieodłączny element wystroju. Te małe, niepozornie wyglądające dodatki skutecznie przyciągną uwagę – nie tylko o zmroku, podkreślając tym samym zamiłowanie domowników do otaczania się zjawiskowymi dekoracjami. Delikatny blask sączący się z kinkietów, wyeksponuje estetykę ściennych dekorów. Warto zatem nie pomijać ich w aranżowaniu wnętrza.

Kinkiety do salonu – nasze propozycje

Żaden starannie zaprojektowany salon nie może obyć się bez imponującej galerii zdjęć czy obrazów. Nabiera wówczas większych walorów reprezentacyjnych, które wprowadzają kameralny nastrój, roztaczając wokół siebie przyjemną atmosferę skłaniającą do przebywania w nim. Delikatne światło, jakie emitują lampy, pozwalają w pełni podziwiać piękno ściennych dekoracji. Nie ma znaczenia, czy zdecydujemy się na modele utrzymane w zamyśle nowoczesnego piękna, czy klasycznej elegancji. W każdym przypadku podniosą walory estetyczne przestrzeni, jaką z dumą będą zajmować. obraz na ścianie oświetlony lampą

Do salonów zaprojektowanych w stylu retro, idealnie sprawdzi się model pochodzący od renomowanej marki Eichholtz Easy Living https://bbhome.pl/lampy/kinkiety/kinkiet-nad-obraz-eichholtz-easy-living-bronze-antique-s/. Utrzymany w kolorystyce starego brązu, wykonany z mosiądzu i aluminium będzie stanowił piękne dopełnienie domowych grafik, nie zakrywając tego, co najistotniejsze. W rozmiarze S, M i L, dostępny także w srebrnej kolorystyce.aranżacja ściany ze zdjęciami w ramkach, lustrem i kinkietem

Kolejną propozycję stanowi kinkiet Chorus Inox, będący idealnym dopełnieniem aranżacji zaprojektowanych w nowoczesnym wydaniu – https://bbhome.pl/lampy/kinkiety/kinkiet-nowoczesny-stal-chorus-inox-down-led-90x11x6-cm/. Prostokątny, wykonany z metalu i szkła akrylowego w kolorze mlecznym, można zamówić z opcją świecenia do dołu lub do dołu i do góry.