Jak zatrzymać lato we wnętrzach? Zainpiruj się z BBHome!

Jak zatrzymać lato we wnętrzach? Zainpiruj się z BBHome!

Panująca za oknem aura nieubłaganie przypomina nam, że lato już za nami. Czas wakacyjnej beztroski, odległych wojaży i leniwych weekendów spędzonych na ulubionej książce i rodzinnym grillowaniu musi pozostać we wspomnieniach. Czy, aby na pewno? W BBHome mamy sposób na zatrzymania lata. Są nimi lustra dekoracyjne w kształcie słońca, które wniosą powiew energetycznego piękna w nawet najbardziej pochmurny poranek.

Lustro dekoracyjne Temple

Słoneczne motywy – nawet w środku zimy!

Detale dekoracyjne, które formą i postacią nawiązują do lata stanowią idealną propozycję dla każdego, kto chciałby zachować garstkę ciepłych dni wyłącznie dla siebie. Mając w domu lustro w kształcie słońca, jego promieniami można cieszyć się przez cały rok. To radosny element aranżacji, który nie tylko atrakcyjnie wygląda, ale również pozwala na szybką metamorfozę wnętrza – akurat na zbliżający się sezon jesienno-zimowy. Ten pomysłowy design z pewnością zachwyci osoby ceniące funkcjonalność i estetykę. Szczególnie, że rama z promieniami słonecznymi ma tyle różnych konfiguracji, ile potrzeb i pomysłów mogą mieć współcześni klienci. Dotyczy to zarówno sfery rozmiarowej, stylowej, jak i kolorystycznej.

Lustro dekoracyjne Christian Vintage

Pomieszczenie pełne blasku

Lustra dekoracyjne w kształcie słońca mają jeszcze tę zaletę, że potrafią powiększyć przestrzeń, dzięki czemu staje się ono jasne i pełne blasku. Zadziwiające jest, jak jeden detal potrafi wykazywać się tyloma umiejętnościami.Wiele osób, choć zafascynowanych tym wakacyjnym motywem, nie wie, jaki wariant wybrać. Na szczęście lustro jest tak popularnym i uniwersalnym dodatkiem, że bez najmniejszych trudności każdy będzie umiał dobrać model idealny do wnętrza. Największym uznaniem cieszy się lustro z dekoracyjną, złotą ramą, które idealnie wpisze się w kanony wnętrz glamour, jak i tych urządzonych w klimacie Orientu. Polecanym produktem jest model Christian Vintage. Z jednej strony funkcjonalny, spełniający walory praktyczno-użytkowe, z drugiej zaś niezwykle dekoracyjny – idealny do designerskich wnętrz.

Lustro dekoracyjne Rosette

Nie tylko w złotej oprawie

Choć lustra dekoracyjne w kształcie słońca automatycznie przywołują na myśl zwierciadła umieszczone w złotej, dekoracyjnej ramie, my pragniemy pokazać, że moda niejedno ma imię. Najlepszym potwierdzeniem tych słów jest projekt Temple, którego lustrzana rama przełamuje wszelkie stereotypy w tym zakresie. Oryginalne wzornictwo uwypukli wygląd dekoracyjnej konsoli czy stylowej komody, stając się elementem przykuwającym uwagę w całej aranżacji. Nie inaczej jest w przypadku lustra Rosette, którego trójwymiarowa rama z taflami odbija światło, pełniąc rolę efektownego detalu aranżacyjnego.