Jakie dywany będą modne w 2018 roku?

Jakie dywany będą modne w 2018 roku?
Niegdyś dywany stanowiły podstawowy element każdej aranżacji. Pokrywały całą podłogę, wypełniając jej wszystkie zakątki. Współcześnie nieco zmieniło się ich postrzeganie. Są bowiem traktowane jako akcent dekoracyjny, przy jednoczesnym uwzględnieniu specyfiki poszczególnych materiałów.

 

Wiecznie modne!

Choć nie brakuje pasjonatów odsłoniętych podłóg, niemniej jednak wielu właścicieli decyduje się na ich zakup, aby wytłumić przestrzeń i polepszyć parametry akustyczne. W szczególności, jeśli dotyczy to dużych, przestronnych, tak modnych obecnie wnętrz. Rezygnując z dywanów, uzyskamy zimną i surową aranżację, nie mającą nic wspólnego z klimatycznym odbiorem. Tak więc w przypadku salonu czy sypialni, okazuje się nieodzownym elementem wyposażenia. Umieszczony w sferze wypoczynkowej uprzyjemni długie, jesienne wieczory. Jednak wymiar funkcjonalny to jedno, a dekoracyjny – drugi. Świadomy i odpowiednio przemyślany wybór wzoru może w istotnym zakresie wpłynąć na odbiór pomieszczenia, które optycznie może stać się większe. I choć wydaje się tylko dodatkiem aranżacyjnym, w istocie skrywa w sobie ogromną siłę.

dywan vintage Tebriz Blue

Jednym z motywów cieszącym się dużym zainteresowaniem ze strony odbiorców jest wzór marokańskiej koniczyny. Ceniony z racji swojej uniwersalności, albowiem zarówno świetnie prezentuje się na jasnych, nowocześnie zaprojektowanych podłogach, jak i tych zaaranżowanych w klimacie klasycznej elegancji. Oprócz modnego designu, wyróżnia się odpornością na codzienne użytkowanie, dzięki czemu zapewnia nieskazitelny wygląd przez długi czas. W ofercie BBHomeonline.pl znajdziemy odważne, wyróżniające się modele, utrzymane w wyrazistej, granatowej kolorystyce – https://www.bbhomeonline.pl/product-pol-24991-Dywan-Meknes-Navy-White-170x240cm.html, jak i te bardziej stonowane – https://www.bbhomeonline.pl/product-pol-23218-Dywan-z-marokanskim-wzorem-Mauritania-Beige-160x230cm-dywan.html.

dywan Luno Beige

 

Do nowoczesnych wnętrz

 

Jeśli stawiamy na minimalizm, wówczas dywan musi pełnić funkcję przykuwającego spojrzenie elementu dekoracyjnego. A taki z pewnością będzie wzór we wzory – https://www.bbhomeonline.pl/product-pol-25681-Dywan-Stripe-Blue-White-120×180-cm.html. Świetne uzupełnienie pomieszczeń urządzonych w marynistycznym klimacie, przywołującym na myśl wystrój nadmorskiego apartamentu. Nowoczesny, modny design oraz innowacyjne wzornictwo – to podstawowe atuty, które sprawiają, że dywan utrzymany w tym klimacie jest cały czas modny! Z kolei dla miłośników luksusowych, ale również modnych elementów wyposażenia, ciekawą propozycję będzie stanowił najnowszy wzór z oferty BBHomeonline.pl Chello Charcoal, imitujący trójwymiarowy, przestrzenny efekt – https://www.bbhomeonline.pl/product-pol-26428-Dywan-tkany-recznie-Chello-Charcoal-200×300-cm.html. Co ważne, dywan jest wykonany ręcznie, co stanowi o jego oryginalności oraz precyzji wykonania. Dostępny zarówno w jasnej, jak i ciemnej kolorystyce.

dywan clif shade

Pozostałe wzory znajdą Państwo w ofercie dywanów BB Home.