Kolorowe krzesła do nowoczesnej jadalni!

Kolorowe krzesła do nowoczesnej jadalni!

Kolor – nie tylko na wiosnę- odważnie wkracza do wnętrz przenosząc się ze standardowej strefy koloru czyli pokoi dziecięcych na tzw „salony”. Kolorowe tkaniny z tradycyjnych zasłon i poduszek migrują na duże, wyraziste formy meblowe – tapicerowane sofy i krzesła. Kolorowe krzesła to hit interior designu ostatnich lat… Soczyste granaty , zielenie wypierają szarości i beże, a mięsiste velvety pożerają charakterystyczne naturalne płócienne sploty skromnych tkanin ze skandynawskim rodowodem.

Kolorowe krzesła w nowoczesnej aranżacji

Wyrazista jadalnia w zupełnie nowej odsłonie

Moda pełna ekstrawagancji i zaskakujących detali obecna w kolorowych magazynach i wszechobecnych reklamach inspiruje życie codzienne. Nic zatem dziwnego, że wiele osób decyduje się na odważne eksperymenty z kolorami i formami także we wnętrzach. Efekty? Zdumiewające! Nowoczesne krzesła w wielobarwnej odsłonie umieszczone na tle jasnych, spokojnych ścian i dużego, drewnianego stołu stają się ulubionym miejscem spotkań całej rodziny. Ten niewielki, ale jakże odmieniający całą aranżację dodatek, potrafi w spektakularny sposób dodać jadalni wizualnej radości i optymizmu. Prawda, że to proste?

Nowoczesne kolorowe krzesła do designerskich wnętrz

Moda na kolorowe dodatki – postaw na nowoczesne krzesła!

Projektanci i architekci wnętrz już od pewnego czasu nieśmiało proponowali nam różnobarwne akcenty kolorystyczne w domowych wnętrzach. Intensywnie czerwony fotel na tle szarego narożnika, multikolorowe poduchy w rozmaitych wariantach czy rodzinne fotografie w kontrastujących z całą aranżacją ramkach. Skoro zatem takie propozycje znajdowały swoich nabywców, czemu zatem nie wprowadzić kolorowych krzeseł do jadalni, które będą kontynuacją tego trendu?

Nowoczesne krzesła w kolorowej odsłonie

Wielobarwnie i optymistycznie

Krzesła nowoczesne są dostępne w wielu wariantach konstrukcyjnych i materiałowych. Odważne interesujące kształty wyparły proste drewniane zydle na czterech nogach. Możliwości jest bardzo wiele Dla przykładu, można zdecydować się na modele drewniane (krzesło bukowe Merano), dzięki którym cała aranżacja nabierze lekko wyciszonego charakteru lub przeciwnie – postawić na krzesła na metalowej podstawie (Layla Metal Low) , idealnie wpisujące się w modernistyczny klimat jadalni. Designerskie krzesło tapicerowane wraz z nogami w szalenie modnej szmaragdowej zieloni Cosy Velvet Green, a może tapicerowane w naszym wymarzonym, lub kilku wymarzonych kolorach krzesła Oscar? W każdej z tych odsłon jadalnia będzie elektryzować świeżością i witalnością.

Krzesła w nowoczesnym wnętrzu

Krzesło do jadalni – dodatek, który odmieni wnętrze

Inwestując w zakup nowoczesnych krzeseł do jadalni mamy pewność, że w łatwy i stosunkowo niedrogi sposób odmienimy wystrój wnętrza, podkreślając przy okazji niebanalne preferencje domowników do otaczania się wyrazistymi elementami. Jeśli zatem szare, pozbawione wyrazu jadalniane aranżacje całkowicie nie trafiają w nasz gust, warto postawić na kolorowe krzesła, które całkowicie odmienią ich tradycyjny, zachowawczy wygląd!