Latarnie na jesienne wieczory

Latarnie na jesienne wieczory

Ciekawe oświetlenie

latarnie
Wbrew pozorom wybór odpowiedniej lampy ma niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie. W okresie jesiennym szczególnie warto się o nie zatroszczyć. Pierwszy krok to wymiana żarówek, choć wcale nie chodzi tu o energooszczędne. Padające światło powinno być mocne i do złudzenia przypominać naturalne. Im jaśniej, tym mniej narażone na zmęczenie są oczy. Dodatkowo w jasnym, dobrze oświetlonym pomieszczeniu łatwiej się pracuje i skupia na codziennych pracach domowych czy zawodowych.

latarnia Chelsea

Kolejna istotna kwestia to sam rodzaj oświetlenia, który zwykle kojarzy się jedynie z tradycyjnymi plafonami, lampami wiszącymi, biurkowymi, stojącymi, a także żyrandolami. W ofercie naszego sklepu można jednak znaleźć szereg innych, ciekawych propozycji. W klasycznych wnętrzach wspaniale sprawdzą się wiszące lampy w kształcie lampionów wykonanych w stylu retro – przykładem jest model DC Sisi 38x64cm. Nowoczesne wzornictwo, biała designerska kolorystyka i niebanalna struktura idealnie wkomponują się w modne, minimalistyczne wnętrza. Kolejna propozycja to OH Alain 20cm, czyli lampa wisząca stworzona na wzór pierwowzoru żarówki zaprojektowanej przez Edisona, tyle że w nieco większej wersji rozmiarowej. Osoby ceniące symetryczne kształty z pewnością docenią lampę OH Morocco Black, która także znajduje się w asortymencie BBHome.

Latarnie, które rozświetlą otoczenie na zewnątrz

Jak oświetlić wnętrze – każdy już wie. Teraz więc pora na to, aby do jesiennej szarówki przygotować również drzwi wejściowe, taras, ogród, podjazd samochodowy – czyli wszystko to, z czego na zewnątrz korzysta się przez cały rok. Tu ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się latarnie. Modele, jakie prezentuje nasz sklep to między innymi SA Piccadilly – szykowna, klasyczna latarnia na świeczkę wyposażona w funkcjonalną rączkę ułatwiającą transport oraz SA Devon – kolejna elegancka latarnia, wykonana w całości ze stali niklowanej i szkła. Obydwa rozwiązania idealnie i równomiernie rozproszą padające światło, ożywiając i nadając osobliwy klimat każdemu zakątkowi ogrodu.