Nakrycia stołu w letnim klimacie

Nakrycia stołu w letnim klimacie
Nadeszło lato, zatem coraz więcej wolnego czasu spędzamy w swoich ogrodach. Łapiemy pierwsze promienie słoneczne, wygrzewamy się w otoczeniu natury i nieraz zapraszamy na takie spotkania znajomych bądź rodzinę, by odpocząć w miłym gronie. Musimy jednak najpierw przygotować się do takich wizyt, odpowiednio aranżując swój taras i jego okolice. Zacznijmy od organizacji przestrzeni, na której planujemy spożywać posiłki i popijać zimne drinki. W tej kwestii z pomocą przyjdą letnie nakrycia na stoły, jakich w ofercie sklepu BBHome nie brakuje.

 

Nakrycia klasyczne

 

Zaliczamy do nich naczynia o prostych kształtach i niewymuszonych formach. Choć pewnie nie brakuje ich w wielu domach, niemniej jednak zakup nowych, pochodzących prosto ze sklepu będzie doskonałym pomysłem. Stonowana kolorystyka, w jakiej są utrzymane, wspaniale pasuje do kolorowych kwiatów i zielonej trawy.

nakrycie stołu

 

Nakrycia praktyczne

 

Jeżeli nastawiamy się na częste grillowanie, wówczas potrzebujemy nakryć, które sprawdzą się w każdych warunkach. Koniecznie postarajmy się wybrać te jak najbardziej jakościowe, wykonane z solidnych i wytrzymałych materiałów, jakich nie brakuje w sklepie BBHomeOnline Z porządnych nakryć będziemy korzystać całymi latami, więc nawet ich wysoka cena nie powinna nas przerazić czy negatywnie zaskoczyć.

 

Nakrycia nowoczesne

 

Należąc do grupy ludzi młodych, interesujemy się tym, co modne jest w obecnych czasach. Od nakryć stołów oczekujemy więc nowoczesnego i niepowtarzalnego designu. Zagwarantują nam go kubki, filiżanki i talerze o nie do końca gładkiej powierzchni. Wystąpią na niej liczne wzory, fantazyjne kształty czy motywy. W ogrodach doskonale zaprezentują się wzory kwieciste, florystyczne więc ich zakup stanowi sprawdzoną inwestycję. Otoczenie naszego domu wypełnione roślinami, nawet jeśli pojawią się wyłącznie na obrusach, podkładkach czy nakryciach, będzie interesującym tłem dla całej aranżacji.

Kieliszki i karafki

 

Nakrycia uniwersalne

 

Wśród nakryć stołów znajdziemy też komplety uniwersalne, o wszechstronnym zastosowaniu. Zestawy takich naczyń, utrzymane w gładkiej powierzchni, wykonywane są ze szkła o przezroczystej strukturze. Sięgając po nie, będziemy mogli umieścić na meblach ogrodowych wielokolorowe poduszki, serwety czy obrusiki, nie doprowadzając do tandetnego efektu. Uniwersalny zestaw przyda się zatem wielokrotnie, pozwalając na różnorodne wykorzystanie.