Odmień swoją lampę dzięki modnym abażurom!

Odmień swoją lampę dzięki modnym abażurom!
Niejednokrotnie jest tak, że podczas zmiany wystroju pomieszczenia, okazuje się, że posiadane wcześniej lampy całkowicie nie komponują się z nową aranżacją. Oczywiście, rozwiązaniem może być kupno oryginalnego oświetlenia, korespondującego z zastosowaną stylistyką lub zmiana abażuru! Nie od dziś bowiem wiadomo, że proste pomysły są najlepsze, co w przypadku nadszarpniętego remontem budżetu domowego, okazuje się nadzwyczaj pomocne. Nowy klosz to zarazem nowe spojrzenie na wnętrze, a także świeży look podyktowany praktycznymi wskazówkami. Ten niepozornie wyglądający dodatek skrywa w sobie ogromny potencjał wnętrzarskich możliwości. Warto zatem na przykładzie własnego mieszkania przekonać się o jego niezmożonej sile. Satysfakcja gwarantowana!

Urokliwe światło uprzyjemni długie wieczory

Jedną z zalet, jakimi niezaprzeczalnie charakteryzują się dostępne w sprzedaży abażury, jest niepowtarzalny urok oraz światło, jakie emitują. Wydobywają ciepły, kojący zmysły strumień, który nie tylko uczyni domowe wnętrze bardziej przytulnym, ale również nastrojowym.

Abażury – kwadratowe i okrągłe

Efektowny klosz, wykonany z trwałego i odpornego materiału, przemieni starą lampę w modne oświetlenie. Kwadratowy model Chic Coffee, nie tylko uatrakcyjni jej wystrój, ale również pozwoli podkreślić styl panujący we wnętrzu. W rezultacie, domowa aranżacja stanie się prawdziwą dekoracją pomieszczenia. Pokryty elegancką, matową bawełną, w kilku wariantach kolorystycznych do wyboru, podbity transparentną folią przepuszczającą światło. Abażur idealny do kinkietów i lamp stołowych. Podobnymi właściwościami charakteryzuje się model z kolekcji Round, dedykowany osobom ceniącym kolorowe akcenty w domu. Lampa w tak odświeżonej wersji, nie tylko zapewni odpowiednie oświetlenie, ale również stanie się dekoracją salonu, sypialni, kuchni czy przedpokoju.

  Abażur kwadratowy Chic Coffee

Abażury nie tylko do lamp stołowych!

Nasze abażury znajdują zastosowanie także w lampach podłogowych i wiszących. Najlepszym tego przykładem jest model pochodzący od renomowanego producenta Eichholtz, który swoim nienarzucającym, ale niezwykle wyrazistym designem, od lat zjednuje szerokie grono odbiorców. Bouilotte, bo o nim mowa, idealnie sprawdzi się na wyposażeniu klimatycznego salonu, odprężającej sypialni czy stylowego gabinetu. Dostępny w czarnej i złotej kolorystyce. Alternatywą mogą być abażury z kolekcji Jazzy, zachwycające subtelną, delikatną stylistyką, zarezerwowaną dla klientów ceniących stylowe wnętrza.
Abażur okrągły biały ze złotymi paskami Jazzy Gold  Abażur Eichholtz Bouilotte Black/Gold