Oświetlenie kuchni nie musi być nudne! Sprawdź nasze propozycje nowoczesnych lamp wiszących!

Oświetlenie kuchni nie musi być nudne! Sprawdź nasze propozycje nowoczesnych lamp wiszących!

Powody, dla których obecność odpowiednio dopasowanego światła w kuchni jest ważna, można mnożyć godzinami. Właściwie dobrane do kuchennej aranżacji lampy, stanowią nie tylko źródło sukcesów kulinarnych, ale również w istotnym zakresie uprzyjemniają ich późniejsze spożywanie czy sprzątanie. Dobre oświetlenie to również klimat, charakter i sposób postrzegania przestrzeni i zastosowanej aranżacji, która w tak wymagającym wnętrzu, jakim jest kuchnia, liczy się w szczególności. Wybierając zatem lampy wiszące, nie warto zdać się na przypadkowość, pośpiech czy hasła reklamowe skłaniające do zakupu, bo zamiast stylowego oświetlenia zyskamy takie, które zacznie przeszkadzać w codziennym życiu. I to w każdym aspekcie…

Idealne lampy wiszące, czyli jakie?

lampa wisząca

Światło stosowane nad kuchennym stołem czy w kąciku jadalnianym z jednej strony musi być wyraziste, o odpowiednim stopniu rozproszenia, ale nie powodujące oślepienia. Nie mogą także utrudniać korzystania ze stołu czy też zabierać przestrzeni. Nie bez znaczenia pozostają również walory techniczne, jak choćby długość linek, na których zawisną i ich optymalne dopasowanie do wysokości stołu i wzrostu domowników. Pogodzenie wszystkich tych czynników okaże się gwarantem swobodnej komunikacji, eliminując ryzyko oślepienia.

Dla klientów o wysmakowanych gustach

 Eichholtz Martix w kolorze starego złota

Potrzeby odbiorców są tak samo zróżnicowane jak oferowany w sprzedaży asortyment. Jedną z propozycji dla najbardziej wybrednej klienteli jest ultranowoczesny model marki Eichholtz Martix w kolorze starego złota. Na pierwszy rzut oka zachwyt wzbudza unikatowy kształt, inspirowany prawdziwie nowatorskimi pomysłami i rozwiązaniami, aby tuż za chwilę zaskoczyć wysoką jakością wykonania i dbałością o najdrobniejszy szczegół. Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że taka lampa nie tylko oświetli kuchenną przestrzeń, ale przede wszystkim doda jej designerskiego klimatu.
Kolejną, niemniej efektowną propozycją jest lampa wisząca utrzymana w industrialnym charakterze z kolekcji Cords. W zależności od osobistych preferencji, można ją zamontować w formie pająka z podwieszonymi ramionami lub klasycznie, za każdym razem tworząc niepowtarzalna kompozycję świetlną.

Klasycznie, nie znaczy nudno!

lampa kuchenna
Biała lampa wisząca Circle to z kolei rozwiązanie, z którego zadowolą się osoby ceniące estetyczny wygląd, bez zbędnego przepychu i futuryzmu. Zaprojektowana w myśl „mniej znaczy więcej”, skutecznie realizuje oczekiwania osób poszukujących delikatnej, subtelnej, a przy tym minimalistycznej formy kuchennej lampy.