Podświetlane lustro – dlaczego warto je mieć w swojej łazience?

Podświetlane lustro – dlaczego warto je mieć w swojej łazience?
Podczas, gdy setki lat temu lustra dumnie spełniały swoją ezoteryczną funkcję, dziś powszechnie wykorzystuje się je do zabiegów higieniczno – kosmetycznych. Odpowiednio dobrane do łazienkowej stylizacji, dodatkowo dekoruje przestrzeń, optycznie je powiększając. Wiele osób, stojąc przed wyborem „tego właściwego” zastanawia się, czy ważniejsza okazuje się stylistyka zwierciadła, czy może wymiary. Naszym zdaniem, idealne lustro to lustro z podświetleniem, którego walory praktyczno-użytkowe stoją na równi z aspektami decydującymi o atrakcyjności.

Lustro podświetlane – co przemawia za jego zakupem?

Nie od dziś wiadomo, że w projektowaniu zarówno łazienkowego, jak i każdego innego wnętrza, rzeczą szalenie istotną jest oświetlenie. Odpowiednio dobrane, najlepiej w jak największym zakresie imitujące światło naturalne, wywiera olbrzymi wpływ nie tylko na funkcjonalność, ale również estetykę całej stylizacji. Nic więc dziwnego, że wielu producentów, chcąc w jak największym zakresie sprostać oczekiwaniom klientów, zdecydowało się na połączenie światła z lustrzaną taflą. Takie rozwiązanie okazało się strzałem w dziesiątkę, albowiem szybko zjednało zwolenników estetyki, jak i twardo stąpających po ziemi pragmatyków, którzy od łazienkowego wnętrza oczekują jak największej praktyczności w wykonywaniu zabiegów kosmetycznych, jak i higienicznych.
Lustra łazienkowe podświetlane dostępne w naszej ofercie wyposażone są w ciepłe, LED-owe oświetlenie. I nie bez powodu. Choć halogenowe oprawy idealnie sprawdzają się w roli oświetlania sufitu, o tyle w przypadku doświetlenia luster, mogą niezbyt dobrze spełniać swoją funkcję. Wszystko poprzez tworzenie cieni na twarzy, które szczególnie okazują się uciążliwe podczas robienia makijażu czy usuwania zarostu.Lustro z podświetleniem Luce F Led

Podświetlane lustra w ofercie BBHome

Dbając o potrzeby naszych klientów, ofertę luster wzbogaciliśmy o modele z podświetleniem. Naścienny model Luce F Led jest przykładem włoskiego designu i świadectwa, że połączenie walorów użytkowych z wizualnymi nie stanowi w dzisiejszych czasach najmniejszego problemu. Innym zwierciadłem, ale również wyróżniającym się unikatową konstrukcją jest model Rami LED. Polecane przede wszystkim do łazienkowych przestrzeni pozbawionych okna, w których pełni rolę oświetlenia alternatywnego. Wzbogacone w równomiernie rozłożone diody LED doświetlające twarz, zapewnia najwyższy poziom komfortu podczas czynności higienicznych.

Lustro z podświetleniem Rami Led

Połączenie designu z funkcjami użytkowymi stanowi najlepszy dowód na to, że lustro z podświetleniem powinno znajdować się na wyposażeniu każdej łazienki. Idealnie zaprezentuje się we wnętrzach minimalistycznych, nowoczesnych, jak również tradycyjnych.