Porcelana jako wyraz wdzięczności dla rodziców Młodej Pary

Porcelana jako wyraz wdzięczności dla rodziców Młodej Pary

Choć to Młoda Para podczas wesela obdarowywana jest przeróżnymi prezentami, nie mniej ważną sprawą pozostaje kwestia doboru podarunków dla Rodziców. Wybór trafnego przedmiotu okazuje się w tym przypadku niezwykle trudną decyzją. Jaki prezent będzie potrafił zobrazować naszą wdzięczność i szacunek?

Porcelana w roli ponadczasowego prezentu
patera nassau

Porcelana w formie prezentu weselnego sprawdza się rewelacyjnie i z pewnością ucieszy wszystkich Rodziców. Choć asortyment produktów porcelanowych jest szeroki, nasz wybór nie powinien być przypadkowy. Kolekcję Nassau z pewnością można zaklasyfikować do wyjątkowych, oryginalnych, nie mających nic wspólnego z powtarzalnością. Design Nassau Blue jest nieszablonowy i daleki od rutyny , choć elegancki i świąteczny w charakterze. Złoto-kobaltowy roślinny wzór w nowoczesny sposób nawiązuje do tradycji  malarstwa holenderskiego.  Artystyczny charakter dekoracji  Nassau Blue zachwyci każdego, zarówno tradycjonalistę jak i zatwardziałego przeciwnika klasycznej  porcelany.

Cechy charakterystyczne porcelanowej zastawy
zestaw do ciasta nassau

Wysoka jakość wykonania, dbałość o detal, unikalność oraz ponadczasowy charakter wybranego podarunku ? to niewątpliwie podstawowe atuty porcelanowych wyrobów. Młodzieńcza, radosna, wiosenna  kolekcja Nassau Blue symbolizuje doskonale nowe życie, w które wkracza Młoda Para. Część tej atmosfery przekażmy Rodzicom, bez których uroczystość zaślubin nie miałaby miejsca. Bez względu na to, czy zdecydujemy się na miseczkę, talerz, filiżankę, paterę czy półmisek – w każdym przypadku możemy być pewni, że mamy do czynienia z małym dziełem sztuki, które rozbawi i wzruszy każdego przejętego ślubem swojego dziecka Rodzica. Jeżeli jeszcze nie wiesz, co mógłbyś kupić w podziękowaniu, koniecznie sprawdź naszą nową kategorię z listą prezentów ślubnych!