Prezenty dla Wiecznego Chłopca czyli słówko o Toys for Boys

Prezenty dla Wiecznego Chłopca czyli słówko o Toys for Boys

Wielkimi krokami zbliżają się święta. I choć miło wcielić się w rolę świętego Mikołaja, to wybieranie prezentów często wiąże się z niemałym stresem. Szczególnie gdy odbiorcą podarku jest osoba o młodzieżowej fantazji i wyrobionym guście. W tym poradniku postaramy się podsunąć Wam kilka sprawdzonych pomysłów na prezenty dla Facetów z Klasą. Ho ho ho!

Prezenty dla Mężczyzn – z czym to się je?

Piękne przedmioty to zawsze dobra inwestycja. Szczególnie jeśli są wykonane z ponadczasowych materiałów. Dekoracja z marmuru świetnie wpisze się w styl modern classic i będzie znakomitą ozdobą do gabinetu wschodzącej gwiazdy ambitnego prezesa. Podobnie rzecz ma się z astrolabium – to dawny przyrząd astronomiczny, służący do wyznaczania położenia ciał niebieskich nad horyzontem, futurystyczny prezent, który jest pochwałą intelektu i postępu.

Motywy antyczne w interpretacji światowej klasy designerów zadowolą intelektualistę z artystycznym zacięciem, budując w jego otoczeniu nimb znawcy sztuki dawnej i współczesnej.

Dla miłośników adrenaliny przygotowaliśmy w tym sezonie kilka literackich niespodzianek, jak na przykład książka Hounting Legendary Rifles

Koneserom wina na pewno spodoba się stojak na szlachetne trunki. Będzie mógł przechowywać swoje ulubione roczniki w gustownym i praktycznym gadżecie (nawet na 40 butelek!). Wykonany z polerowanego aluminium będzie ozdobą każdego pomieszczenia, w którym się znajdzie. Wszak in vino veritas (w winie prawda).

Walory smakowe trunku w pełni rozwinie dekanter, w którym wino poleżakuje chwilę przed spożyciem

A pełnię smaku odkryje zestaw kieliszków z cienkiego, przejrzystego szkła

Nie ma nic bardziej eleganckiego jak po wytwornym trunku puścić dymka rosowego cygara. Wybór tego właściwego ułatwi lektura The Cigar World
 
Kluczem do zadowolenia osoby, którą chcemy obdarować, jest dopasowanie prezentu do jej gustu i potrzeb. Dlatego szukając drobiazgu dla konesera warto zwracać uwagę na jakość przedmiotów i materiał wykonania. Ot, cały sekret!