Świeczniki jako ozdoby na lato

Świeczniki jako ozdoby na lato
Dodatki dla domów przygotowuje się i projektuje nie tylko z myślą o ich wewnętrznych pomieszczeniach. Niektóre stworzone zostały po to, aby ludzie umieszczali je na swoich tarasach bądź balkonach – w miejscach, w których odpoczywają bądź spotykają się ze znajomymi podczas wiosny i lata. Niestety, tego typu przestrzenie przeważnie nie są zbyt duże, dlatego ozdabiając je i aranżując, nieraz należy zrezygnować z cudownych, jednakże sporych rozmiarowo dekoracji, które na mikroskopijnym balkonie mogłyby się po prostu nie zmieścić. A czym je zastąpić? Niepozornymi, aczkolwiek robiącymi ogromne wrażenie świecznikami.

 

Doskonałe oświetlenie

 

Choć latem dosyć późno robi się ciemno, po pewnym czasie nadchodzi ten moment, w którym zapada całkowity zmrok. Niekoniecznie właśnie o tej porze pragniemy wracać do nagrzanych domów i zrezygnować z przesiadywania na świeżym powietrzu. Aby uprzyjemnić ten czas, warto sięgnąć po klimatyczne świeczniki, które nie tylko delikatnie rozjaśnią panujący mrok, ale również wprowadzą nastrojową atmosferę.

 

Zapach roznoszący się przez cały dzień

 

W świecznikach, w zależności od ich rodzaju, można umieszczać bardzo długie lub maleńkie świeczki. Zazwyczaj tworzy się je z wosku, dodając do niego różnorodne aromaty. Świeczki mogą zatem zachwycać nasze nozdrza lawendą, makiem, dziką różą bądź jaśminem. Stosując je na balkonie w zatłoczonym, wielorodzinnym budownictwie, można wreszcie poczuć się jak w przepięknie zaprojektowanym ogrodzie. Sprawdzi się to u każdego, kto ma dość życia w wiecznie zanieczyszczonym i szarym mieście.

 

latarenki do ogrodu

 

Romantyczna atmosfera

 

Latem randki nie powinny się odbywać w zamkniętych, ciasnych i niekomfortowych pomieszczeniach. Ukochaną bądź ukochanego lepiej zaprosić do własnego ogrodu, wcześniej szykując w nim romantyczną kolację przy blasku świec. Randka przygotowana w tak cudownej oprawie będzie tysiąc razy ciekawsza od spotkania w najmodniejszym i najdroższym klubie bądź ekskluzywnej restauracji.

świecznik na stole

 

Klimatyczne rozwiązanie

 

Choć aromatyczne świeczki i fantazyjne ustrojone meble ogrodowe kojarzyć się mogą właśnie z randkami, czasami przy takich aranżacjach bawią się całe grupy znajomych. Dla nich też warto się postarać, zapraszając ich na wyjątkowo klimatyczne i intrygujące garden party. Cicha muzyka, gwieździsta noc i światło błyskające z metalowych lub szklanych świeczników na wszystkich gościach zrobią ogromne i pozytywne wrażenie. W poszukiwaniu idealnych dekoracji, warto udać się do sklepu BBHome, gdzie znajdziemy szereg różnorodnych świeczników, spełniających oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Dostępne w różnorodnej formie i kolorystyce, osadzone w rozmaitym wzornictwie, dzięki czemu ożywią każde, ogrodowe przyjęcie w gronie najbliższych.