Top 5 kinkietów nad obraz, dzięki którym wyeksponujesz najważniejsze dzieła w Twoim domu!

Top 5 kinkietów nad obraz, dzięki którym wyeksponujesz najważniejsze dzieła w Twoim domu!
Nowością nie będzie fakt, że podczas urządzania wnętrza dużą rolę powinno poświęcić się kwestiom związanym z oświetleniem. Właściwie dobrane, nie tylko zmieni sposób postrzegania domowej przestrzeni poprzez optymalne doświetlenie, ale również zapewni komfortowe warunki – do wykonywania codziennych czynności, jak i relaksu. Lampy bowiem to funkcjonalność i estetyka, która pozwoli wykreować aranżację wprost z kolorowego magazynu wnętrzarskiego. Nie byłoby to możliwe bez olbrzymiej różnorodności opraw świetlnych. Dzisiejszy wpis poświęcimy kinkietom nad obraz, dzięki którym pomieszczenie zyska unikatowego charakteru… I to bez większego wysiłku!
Eichholtz Easy Living Bronze Antique

Magia rodzinnych pamiątek

Niezapomniane fotografie zatrzymujące chwilę, kadr z życia rodziny to dodatek, który zasługuje na specjalną oprawę. To bowiem wspomnienia zamknięte w szklanej ramie, potrzebujące specjalnego traktowania. Nie inaczej jest w przypadku obrazów. Te ścienne akcenty podkreślą styl i charakter domowej przestrzeni, stąd też wymagają równie oryginalnych źródeł światła. Szeroki wybór nieszablonowych, dalekich od powtarzalności galeryjek znajdziemy w asortymencie sklepu BBHome. Dużą popularnością cieszy się model marki Eichholtz Easy Living Bronze Antique, dostępny w trzech wielkościach do wyboru – S, M i L. Unikalny, charakterystyczny kształt oraz zastosowanie wysokiej jakości mosiądzu i aluminium znajduje swoje przełożenie w praktycznym zastosowaniu. Możliwość regulacji ramienia zezwala na swobodne oświetlenie wybranej części ściennych dekorów, podkreślając ich prawdziwe piękno. Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że tego rodzaju lampa stworzy w pomieszczeniu osobliwy nastrój i klimat sprzyjający wieczornemu relaksowi – bez konieczności zapalania górnego światła!

 

Kinkiet Eichholtz Windolf Gold

Galeryjki w nowoczesnym wydaniu

Z kolei w przestrzeniach zaprojektowanych w duchu minimalistycznego piękna, ciekawą propozycję stanowi nowoczesny kinkiet Line Inox, którego modernistyczna forma doskonale wypełni współczesną aranżację. To przykład lampy, która cieszy się dużym powodzeniem klientów z dwóch powodów. Nie tylko bowiem skutecznie eksponuje ścienne dekoracje, ale również zwraca uwagę domowników swoją imponującą konstrukcją.

 

Kinkiet Eichholtz Valentine Silver

Szerokie możliwości wyboru

Dostępne w naszym sklepie kinkiety nad obraz utrzymane są zarówno w nowoczesnym, klasycznym, jak i eleganckim wydaniu. O surowych, geometrycznych kształtach po zaokrąglone, utrzymane w czarnej, srebrnej, jak i złotej kolorystyce.