Wyjątkowe pomysły na prezent ślubny, które zachwycą Młodą Parę!

Wyjątkowe pomysły na prezent ślubny, które zachwycą Młodą Parę!

Nadchodząca pora roku jest najchętniej wybieranym okresem na urządzanie ślubów. Ciepła aura sprzyja świętowaniu, zwiewnym sukniom i przyjęciom w romantycznym plenerze , a wiosenna aura budzi pozytywne skojarzenia z początkiem, nadzieją i dobrą wróżbą na dalsze wspólne lata. Dlatego jeśli w waszej rodzinie planowane jest huczne wesele pomyśleć należy jakie pomysły na prezent wzbudziłyby wśród świeżo upieczonych małżonków najwięcej entuzjazmu. O ile jeszcze do niedawna wśród pamiątek ślubnych królował drobny sprzęt AGD, o tyle dziś taki upominek nie przyniesie młodym satysfakcji. Uwspółcześniona wersja ślubnych podarunków musi być nie tylko funkcjonalna, ale również oryginalna i spersonalizowana. Spieszymy zatem z propozycjami, które mogą stać się źródłem inspiracji.

Pomysły na prezent ślubny

Tekstylia – sprawdzony pomysł na prezent

Pościele, obrusy, poduszki czy koce – to wypróbowane pomysły na prezent, które świetnie sprawdzą się podczas wielu okazji, nie tylko ślubnych. Wprowadzają ciepłą i klimatyczną aurę, pozytywnie nastrajającą do życia w pochmurne, chłodne dni. W szczególności polecamy miękki i puszysty koc z wełny merynosów Cigno. Imitujący jedwab, z pięknie wykończonymi detalami w postaci frędzli, stanowi przykład najlepszego włoskiego rzemiosła. Niezastąpiony do wspólnego oglądania filmów czy romantycznego wieczoru we dwoje. Polecany zarówno jako pled, jak i miękka narzuta na łóżko czy kanapę. Ekskluzywna pościel Alexandria Purple, produkcji brytyjskiej firmy Designers Guild ma szanse być niezapomnianym upominkiem, zwłaszcza źe jej jakość i bajkowy design Tricii Guild został nagrodzony przez samą królową Elżbietę II tytułem oficjalnego dostawcy na dwór królewski!

Ekskluzywne prezenty ślubne

Świecznik, który przyciągnie spojrzenia i dobrych ludzi

O tym, że pewne prezenty są owiane złą sławą wie znaczna część osób, są też takie, które stanowią dobrą wróżbę. Jednym z nich są świeczniki. Choć świeczka – sama w sobie – symbolizuje nietrwałość, o tyle świecznik posiada magiczną moc przyciągania dobrych ludzi. Liczą się także walory wizualne i umiejętność kreowania przyjemnej, rodzinnej atmosfery. W połączeniu z luksusową pościelą stanie się uzupełnieniem romantycznych uniesień młodych małżonków. Naszą szczególną sympatię skradł metalizowany, tęczowo-różowy model Pols Potten na pięć świeczek. To pomysł na prezent, który równie duży entuzjazm powinien wzbudzić wśród miłośników oryginalnego designu i optymistycznej kolorystyki.

Wyjątkowe pomysły na prezent ślubny

Jakie jeszcze pomysły na prezent rozwieją wątpliwości zaproszonych gości?

Kompletując listę topowych podarunków ślubnych, nie można zapomnieć o porcelanie. Są szlachetne i ponadczasowe, a biorąc pod uwagę fantazyjne wzornictwo mogą być także wyjątkowe. Tak, jak niezwykła jest kolekcja Spring to Life White – daleka od powtarzalności i klasycznej kolorystyki. Elegancka, o artystycznym wydźwięku seria dwóch pakowanych prezentowo porcelanowych kubków Spring to Life Green, okaże się wiernym towarzyszem małżonków przy porannej kawie, a dzbanek do herbaty Blushing Birds White miłych rodzinnych spotkań po południu z obowiązkowym ciasteczkiem, pięknie wyeksponowanym na etażerce Royal Flowers.