Zapach Dzieciństwa by BBHome

Zapach Dzieciństwa by BBHome

Melodie i zapachy potrafią przywołać najbardziej odległe wspomnienia. To właśnie dzięki nim stają się one jak za dotykiem czarodziejskiej różdżki – znowu bliskie i naoczne. I można je przeżywać od nowa. Aromat ciasta będzie zawsze przywoływał na myśl chwile spędzone z ukochaną babcią na pieczeniu ciasteczek. A blend zaparzonej kawy o poranku otulający swoją wonią, sprawi, że pierwsza, nastoletnia miłość zwizualizuje się, a wspomnienia powrócą. Woń igliwia będzie odpowiadać za przywołanie cudownych chwil przy rodzinnym stole, gdy byli przy nim wszyscy bliscy. Sprawiając, że nawet ci, których nie ma już z nami, będą bliżsi sercu. Powrócą, uśmiechając się do nas. Zapachy mają moc, o czym wiemy w BBHome.pl i chętnie się tą magią Wami dzielimy.

Najlepszy prezent dla bliskich. Zapach emocji od BBHome!

Pielęgnowanie wspomnień jest ważne. Mogą one wzruszać, powodując nieraz ucisk w sercu. Te dziecięce, najpiękniejsze są ważne nie tylko dla nas, ale dla naszych bliskich. Zapach Świąt Bożego Narodzenia, tak szczególny i niepowtarzalny, zawsze wywołuje blend najszczerszych emocji. Dlatego wszystkim tym, którzy są daleko i w Święta Bożego Narodzenia nie mogą być razem, warto dać tę możliwość, aby Święta przyszły do nich. Świeca zapachowa, która niespiesznie uwolni aromat pomarańczy, goździków i cynamonu, przeniesie się do wspólnych, celebrowanych przy rodzinnym stole, spotkań przy opłatku i choince. To też idealny pomysł na prezent dla ukochanych osób, którym chcemy ofiarować wzruszenie. Eleganckie opakowanie docenią nawet najbardziej wymagający, a ci, którzy zgubili ducha świąt, za sprawą intensywnego aromatu, odnajdą go. W nutach cynamonu odnajdą oni wspólne pieczenie pierników z mamą i siostrą, a pomarańcze swoim słodkich aromatem wywołają uśmiech. Mając tę magiczną moc przywoływania obrazów – czekania na pierwszą gwiazdkę i wyczekiwania na Mikołaja. Usiądź w fotelu uszaku, zapal delikatne światło lampki, sączące się przez nowoczesne abażury z bawełny i otul się przyjemnym aromatem, który przypomni ci, co jest ważne.

Jak przywołać nastrój wspomnień?

Wspomnienia mogą mieć różne zapachy, te z dzieciństwa także. Pierwsza, dziecięca miłość może pachnieć morzem, wonią piasku i muszelek, kojarząc się z długimi spacerami. Może być smakiem wanilii, gdy babcia piekła ciasto, ucząc swoje wnuki wałkowania czy nadziewania placka śliwkami. Nasz sklep z wyposażeniem wnętrz udowadnia, że zapach zaklęty w świecy zapachowej, uwolniony za sprawą delikatnego płomienia, wypełni pomieszczenie wonią, która przeniesie w kręte ścieżki dziecięcych przeżyć. Woń orientalna przywoła pierwsze wycieczki szlakiem tajemniczego ogrodu, wypełniając pomieszczenie blendem wanilii, pelargonii i bursztynu. Miłośnicy designu, oprócz niewątpliwej zdolności przenoszenia w czasie, docenią unikatowy design. Z powodzeniem można świece wyeksponować na konsoli, stolikach kawowych okrągłych pełniących w sypialni funkcję nocnych szafek czy na komodzie. Jeśli Twoje dzieciństwo to wspomnienia zabaw z rodzeństwem, trociki zapachowe ulatniające niespiesznie woń kokosa, wanilii i figi, sprawią, że znowu będziesz niesfornym dziesięciolatkiem. Ulubione słodkie smaki zabawy i beztroski powrócą, otulając dom najlepszymi wspomnieniami. Pozwól sobie na podróż w czasie z BBhome.pl.