Zaplanuj nowy rok z BBHome – kalendarze i notatniki na 2019 rok dla niej i dla niego

Zaplanuj nowy rok z BBHome – kalendarze i notatniki na 2019 rok dla niej i dla niego
W dobie wszechobecnych tabletów, smartfonów i komputerów, a także możliwości, jakie oferują potencjalnemu użytkownikowi, wydawać by się mogło, że kalendarze i notatniki powinny odejść do lamusa. Tak się jednak nie dzieje. Niewidzialną mocą bronią swojej pozycji, skupiając wielu zwolenników, którzy w myśl zasady „co zapisane, to nie zapomniane” wraz z nadejściem nowego roku wyposażają się w nowy model.

Wyższość książkowych kalendarzy nad urządzeniami elektronicznymi

Wiele osób mogłoby zapytać, po co potrzebny jest papierowy odpowiednik, skoro wszystko, co ważne, można zapisać w urządzeniu elektronicznym? Oczywiście, sprzęty typu smartfon czy laptop dają nam szerokie możliwości. Dźwiękowe przypomnienia w ilości odpowiadającej osobistym potrzebom, do tego poręczność i kompaktowe wymiary. Jednak mimo wszystko tradycyjne terminarze przewyższają elektroniczne możliwości. Przede wszystkim nigdy nie zawiodą. Nie usuną danych, a także nie zawieszą się w najbardziej potrzebnym momencie. O awariach czy rozładowaniu baterii już nie wspominając.

 

Kalendarz Moleskine z serii Navy   Kalendarz Moleskine z serii Navy po rozłożeniu

 

Moleskine – efektowne kalendarze dla niej i dla niego

Kończący się rok stwarza doskonałe warunki do zaopatrzenia się w nowy notes. Szczególnie teraz, kiedy część z nas pochłoniętych jest przygotowaniami świątecznymi. Jeśli zatem brakuje nam pomysłu na zakup eleganckiego prezentu dla bliskiej osoby, produkty firmy Moleskine skutecznie rozwiążą ten problem. Marka specjalizuje się w produkcji designerskich notesów, kalendarzy oraz innych artykułów papierniczych, wyróżniających się przede wszystkim efektownym, wręcz luksusowym wyglądem.

Propozycje dla niej…

Wśród szerokiej oferty sprzedażowej firmy Moleskine, na uwagę zasługuje prosty, lecz efektowny kalendarz Day Black L SC 2019. W prostej, twardej oprawie, z typowymi dla producenta zaokrąglonymi rogami i dodatkową kieszenią na notatki czy karteczki. Zabezpieczony gumową opaską, dzięki czemu nie otworzy się niespodziewanie w torebce czy aktówce. Doskonała propozycja dla kobiety ceniącej klasyczną elegancję. Alternatywą może być model Classic Red L HD, w intensywnym czerwonym kolorze. To jeden z tych kalendarzy, który w ofercie producenta cieszy się największą popularnością. Z materiałową zakładką w tym samym odcieniu i bezkwasowymi kartkami z pewnością ucieszy niejedną przedstawicielkę płci pięknej.

 

Kalendarz Moleskine z serii Clascic Red   Kalendarz Moleskine z serii Clasic Red po rozłożeniu

 

… i dla niego

Także dla panów producent przygotował coś specjalnego. Dużym uznaniem cieszy się model Classic Navy HD, w kilku opcjach wielkościowych do wyboru. W linie, kratkę lub kropki. Wypełniony bezkwasowym papierem, znajdującym zastosowanie zarówno podczas pisania ołówkiem, węglem, pastelami czy farbami wodnymi. Prestiż eleganckiego mężczyzny podkreśli również model Watercolor, w intensywnie czarnym kolorze, który pozwoli skutecznie gospodarować swoim czasem – bez względu na miejsce.