PL EN
search
koszyk0
Promocja
numer produktu: kuc000017
dostępność: 1 szt.
wysyłka w ciągu 3 dni
dostawa: from 20 €?
Delivery cost can change depending on shipment country.
Szczegóły produktu

Patelnia grillowa Black Matt francuskiej marki Le Creuset, to  wielofunkcyjny towarzysz kulinarny ceniony przez kucharzy na całym świecie. Charakteryzuje się ergonomicznym kształtem rączki i dużym uchwytem pomocniczym. Zaprojektowana do mięs, drobiu i warzyw z grilla, zachowując ich autentyczne smaki. Rowki grillowe efektywnie transportują tłuszcz i zapewniają charakterystyczne smażone znaki grilla. Naczynie wykonane jest z emaliowanego żeliwa, które zapewnia najlepszą absorpcję ciepła bez przegrzewania. Jedzenie nie pali się i nie pozostaje surowe w środku, i dodatkowo zachowuje wszystkie swoje składniki odżywcze i witaminy. Patelnia występuje w bogatej ofercie kolorystycznej. Dostępne kolory znajdziesz poniżej.

Zobacz wszystkie produkty francuskiej marki Le Creuset dostępne w BBHome.

Wymiary:

 • Długość: 44,3cm
 • Szerokość: 29,9cm
 • Wysokość: 5,3cm
 • Głębokość: 3,6cm

Zalety:

 • Wygodne uchwyty umożliwiają bezpieczne podnoszenie.
 • Można używać na kuchence gazowej, elektrycznej, na płycie indukcyjnej, na płycie ceramicznej, na grillu w piekarniku
 • Żeliwo zatrzymuje ciepło, by potrawy smażyły się równomiernie.
 • Można trzymać w zamrażarce
 • Można używać w zmywarce
 • Dożywotnia gwarancja

Pielęgnacja i czyszczenie:

 • Przed pierwszym użyciem umyj produkt w ciepłej wodzie z delikatnym płynem do mycia, a następnie dokładnie spłucz i wysusz.
 • Najlepiej gotować na stałym, małym lub średnim ogniu, aby zadbać o żeliwo i uzyskać pyszne efekty.
 • Czyszczenie : Zaczekaj, aż produkt ostygnie, nim zaczniesz go czyścić.
 • Nie używaj ściernych środków czyszczących ani metalowych
 • Nigdy nie przesuwaj produktu na kuchence ze szklaną płytą, ponieważ może to uszkodzić produkt oraz szkło.
 • Po umyciu dokładnie wysusz produkt i przechowuj w suchym miejscu.

Materiał i kolor:

 • Materiał: emaliowane żeliwo
 • Kolor zewnętrzny: czarny matowy
 • Kolor wewnętrzny: czarny matowy
 • Kolory kolekcji: czarny błyszczący, wiśniowy, jasny niebieski, turkusowy, szary, marsylski, płomienny, bezowy, mglisty szary, czarny matowy, jasny różowy, cytrynowy, karaibski

Źródła ciepła:

 • Kuchnia gazowa, kuchnia indukcyjna, płyta ceramiczna kuchenna,
 • kuchnia elektryczna, piekarnik

Informacje:

 • Producent:  Le Creuset –  Patelnia grillowa Black Matt
 • Kolekcja: Signature
 • Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami : online@bbhome.pl
Dostawa
Koszty wysyłki na terenie Polski:
Przesyłka InPost (paczkomaty) – 14,00 zł brutto. Dostępna tylko dla produktów o gabarytach do 41x48x64 cm.
Przesyłka kurierska DHL do 30 kg, paczka Max 70x40x40cm – 19,00 zł brutto. Dostawy tylko w dniach roboczych w godzinach pomiędzy 9 a 17.
Pozostałe produkty objęte są Dostawą Specjalną.
Promocja “Darmowa Dostawa”
1) Zamówienia, których ostateczna wartość po uwzględnieniu dodatkowych rabatów przewyższa 299 zł wysyłamy gratis.
2) Promocja nie dotyczy towarów z wyprzedaży i towarów dostępnych w dostawie specjalnej.
3) Promocja organizowana jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i nie dotyczy zamówień wysyłanych za granicę.
4) W przypadku zwrotu całości zamówienia, warunki promocji “Darmowa Dostawa” przestają być spełnione a sklep bbhome.pl zastrzega sobie prawo do potrącenia kosztów wysyłki pierwotnego zamówienia z należności wobec Klienta.
5) W przypadku zwrotu części zamówienia, jeżeli wartość zakupów pozostałych u klienta jest mniejsza niż 299 zł warunki promocji „Darmowa Dostawa” przestają być spełnione a sklep bbhome.pl zastrzega sobie prawo do potrącenia kosztów wysyłki pierwotnego zamówienia z należności wobec Klienta.
6) Wszelkie ewentualne reklamacje dotyczące promocji prosimy składać pisemnie do Biura Obsługi Klienta na adres: online@bbhome.pl.
Dostawa specjalna
Warunki dostawy specjalnej ustalane są indywidualnie w zależności od gabarytów zamawianych produktów i odległości dostawy. Dostawy międzynarodowe, dostawy produktów zagranicznych o gabarytach większych niż 41x48x64 cm sprowadzanych do Polski, oraz produktów polskich transportowanych poza granice Polski każdorazowo podlegają odrębnej wycenie kosztów dostawy.

TERMIN REALIZACJI

Zamówienia są realizowane najpóźniej następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty na koncie, o ile towar jest na stanie magazynu głównego.

W przypadku towarów, którymi dysponujemy na bieżąco termin realizacji jest podawany na karcie każdego produktu i wynosi od 2 do 40 dni roboczych.
Termin realizacji na meble, tkaniny, tapety na zamĻwienie indywidualne wydłuża się w zależności od rodzaju asortymentu i szczegółów zamówienia.

Jeśli w jednym zamówieniu znajdą się towary o różnym terminie dostępności-ostateczny termin realizacji całego zamówienia dotyczy zawsze produktu o dłuższym terminie realizacji.

BEZPIECZNA DOSTAWA

Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi i zawsze staramy sie pakować towar bezpiecznie, jednak bardzo prosimy aby PRZED PODPISANIEM LISTU DOSTAWY U KURIERA SPRAWDZIĆ KONIECZNIE:

Opakowanie zewnętrzne, ilość paczek, stan produktu. Jeżeli towar, który Państwo otrzymają, ma naruszone opakowanie, jest niekompletny (niewystarczająca ilość paczek) lub karton jest uszkodzony z zewnątrz przez przewoźnika lub towar jest uszkodzony np.zbity, koniecznie trzeba poprosić kuriera o protokół reklamacyjny i wypełnić druk koniecznie w jego obecności. Protokół szkody powinien zawierać: datę, godzinę doręczenia, spis zabezpieczeń wewnątrz kartonu oraz opis uszkodzeń lub zauważonych braków w towarze, uwzględniając jego model. Proszę zrobić zdjęcie telefonem komórkowym i wraz z kopią formularza natychmiast przesłać go do nas na adres online@bbhome.pl W takiej sytuacji należy odmówić przyjęcia dostawy a kurier po sporządzeniu protokołu zabiera przesyłkę z powrotem. My natomiast, zaraz po otrzymaniu od Państwa wszystkich powyższych informacji postaramy się wysłać towar ponownie lub zwrócimy pieniądze.

Zwroty

W przypadku zwrotu produktów przecenionych, powystawowych i innych produktów w obniżonej cenie, zwrot następuję w formie karty podarunkowej do wykorzystania w sklepie online BBHome.

SZYBKI I BEZPROBLEMOWY ZWROT

Jeśli chcesz zwrócić zakupiony towar, masz na to aż 14 dni! Po prostu spakuj towar i odeślij go do nas bez podania przyczyny. Nie zapomnij o wypełnieniu protokołu zwrotu dołączanego do każdej przesyłki. Zwrot wpłaty na podane konto otrzymasz w przeciągu 14 dni roboczych.

Zwrot zostanie uznany jeżeli:
– produkt nie nosi oznak użytkowania,
– ma metkę i posiada oryginalne opakowanie fabryczne i dowód zakupu.
– produkt nie został uszkodzony w trakcie transportu zwrotnego z tytułu niewłaściwie zapakowanej przesyłki,
– dołączony protokół zwrotu został prawidłowo wypełniony. Wysyłki które klient zwrotnie opisze za pobraniem lub płatne gotówką, nie będą przyjmowane i w rezultacie wrócą do Nadawcy.

Jeżeli dokonałaś/eś zakupów bez rejestracji odeślij towar samodzielnie na adres:

BBHome Sklep Online
ul. Nasienna 9
02-241 Warszawa

Chcesz skorzystać z pomocy w zamówieniu kuriera zadzwoń +48 22 242 87 85 lub napisz email skleponline@bbhome.net.pl

Do przesyłki dołącz dowód zakupu i podpisany formularz zwrotu dostępny tutaj:
Wzór odstąpienia od umowy – PDF

Uwaga!
Bez względu na to w jaki sposób zwracasz towar powinien on zostać zapakowany w odpowiedni sposób, uniemożliwiający uszkodzenie w trakcie transportu.
Zwracany towar zostanie przyjęty tylko wtedy gdy będzie odesłany z kompletną zawartością (również gratisy, upominki itp.), a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone.
Do zwracanego towaru proszę dołączyć wypełniony formularz zwrotu i dowód zakupu towaru.
Nie odbieramy żadnych przesyłek wysłanych za pobraniem! Zwrot odesłany w ten sposób wraca do nadawcy, ponieważ nie jesteśmy w stanie odebrać takiej paczki.

Podobne produkty

Inspiracje