Zastawa stołowa w wiosennym stylu

Zastawa stołowa w wiosennym stylu
Przyroda budząca się do życia i coraz dłuższe, napawające optymizmem dni stanowią pierwszą oznakę, że wiosna zagościła u nas na dobre. Dlatego warto już dziś pomyśleć o wiosennej aranżacji stołu, zwłaszcza, że Majówka, a co za tym idzie ? swobodny wypoczynek w gronie rodziny i znajomych, jest najlepszą okazją do spędzenia miłych chwil. Zadbajmy o to, aby nie tylko menu ale i zastawa stołowa nabrała sezonowego wdzięku.
Przy okazji wiosennych porządków warto wprowadzić nieco zmian do stołowej aranżacji i wdrożyć w życie innowacyjne pomysły czy inspirujące porady związane z dekoracją stołu.

 

Wiosennie na stole

 

zastawa stołowa
Wiosenna zastawa stołowa najczęściej kojarzy się z motywem kwiatowymi i pastelowymi kolorami. W tym roku wielbiciele wyszukanego designu znajdą wiosnę w unikalnych  produktach z serii BL Nassau White. Ta pełna zapożyczeń malarskich i efektowna kolekcja zachwyci zarówno miłośników klasyki jak i fanów nowoczesnego wzornictwa. Proste bryły kubeczków, filiżanek, mleczników, dzbanków i talerzy są zdobione graficznymi, floralnymi motywami w złoto – kobaltowych kolorach. Kobaltowe dekoracje inspirowane tradycyjną, holenderską porcelaną z Delft wnoszą klasyczną nutę w ten na wskroś współczesny projekt. . Tak oryginalnie zaaranżowany stół na pewno zostanie w pamięci gości! Urocze porcelanowe biało-błękitne łyżeczki do herbaty Nassau White, pakowane w prześlicznie zdobione pudełeczka są idealnym pomysłem na sezonowy prezent.
Koniecznie sprawdź więcej propozycji w naszej kategorii z zastawą stołową: http://bbhomeonline.pl/pol_m_Produkty_Nakrycie-stolu_Zastawa-stolowa-447.html