Złote dodatki we wnętrzach, czyli obowiązkowy MUST HAVE tego sezonu!

Złote dodatki we wnętrzach, czyli obowiązkowy MUST HAVE tego sezonu!
W tym sezonie króluje złoto. Z impetem wkroczyło do nowoczesnych wnętrz, kreując atmosferę luksusu, bogactwa i przepychu. Obecne zarówno w roli dodatków dekoracyjnych, jak i przedmiotów codziennego użytku, dodaje elegancji i wytworności.
Pierwsze, nieśmiałe kroki, jakie można było zauważyć na przykładzie złotych akcentów były obserwowane, gdy sporą popularnością cieszył się trend metaliczny. I to nie tylko na przykładzie modowych wybiegów, ale również wnętrz. Jeśli zatem szukamy koloru na motyw przewodni domowej aranżacji to złoty sprawdzi się w tym zakresie fenomenalnie. Należy wyłącznie pamiętać, aby barwę postrzegać z perspektywy całości. Wówczas zapewni to nam gwarancję uzyskania widowiskowej stylizacji. Zbyt mała ilość złotych akcentów zginie w całym projekcie, podczas gdy ulokowana na dużych powierzchniach zadecyduje o tandetnym i kiczowatym wyrazie.
Stolik kawowy Eichholtz Baccarat Gold   Złota konsola Eichholtz Beau Deco Gold

Złote dodatki w stylistyce glamour

Aranżacja przestrzeni w stylu glamour nie mogłaby istnieć bez dodatków dekoracyjnych z błyszczącego szkła i metalu. Doskonałym uzupełnieniem dla takiej aranżacji będą złote detale, które jeszcze bardziej rozjaśnią wnętrze, dodając mu wykwintności i wysublimowanego szyku. Wystarczy tylko spojrzeć, jak fenomenalny efekt można uzyskać umieszczając w przedpokoju lub hollu reprezentatywną konsolę marki Eichholzt Beau Deco Gold. Starannie wyważona konstrukcja, obejmująca idealny balans między złotą podstawą i ciemnym blatem, stanie się doskonałym wyposażeniem wnętrz zaprojektowanych w stylu glamour. Jej prosta forma oraz wysoka jakość wykonania zapewnią niesamowite doznania aranżacyjne także w innych częściach pomieszczenia. Alternatywą dla przytoczonej konsoli może być stolik kawowy Baccarat Gold, również sygnowany marką Eichholtz. Prawdziwa ozdoba efektownie zaprojektowanego salonu. Najlepiej zaprezentuje się w stylowo zaprojektowanym kąciku wypoczynkowym, stanowiąc atrakcyjną, jak i funkcjonalną część wyposażenia.
Lampa wisząca Eichholtz Mendeville Gold   Kinkiet Eichholtz Vittoria Gold

Oświetlenie w kolorze złota

Wiadomym jest, że żadna aranżacja nie może zaliczyć się do kręgu udanych, jeśli nie będzie posiadała odpowiedniego oświetlenia. Jeśli zatem nasze serca skradła stylistyka w odcieniach złota, to lampy także powinny być utrzymane w tej samej tonacji. A wybór w tym zakresie jest zaskakująco duży. W zależności od osobistych potrzeb i preferencji, można wybierać spośród bogatej oferty kinkietów, np. Vittoria Gold lub Windolf Gold od znanego producenta marki Eichholtz lub lamp wiszących, np. Mandeville.

Diabeł tkwi w szczegółach

Czym byłaby nawet najpiękniejsza aranżacja, jeśli zabrakłoby w niej dekoracyjnych detali? Spieszymy zatem z pomocą, oferując klasyczną, ale niezwykłą w swoim wyrazie złotą świecę Shine, która wypełni pokój blaskiem, paląc się aż do 96 godzin!

Złota świeca Shine