Designerskie fotele do nowoczesnego biura – zainspiruj się!

Designerskie fotele do nowoczesnego biura – zainspiruj się!
Nowoczesne biuro coraz częściej staje się czymś więcej aniżeli tylko miejscem, w którym siedzimy godzinami za biurkiem w niewygodnej pozycji. Coraz więcej osób w swoim biurze przede wszystkim pracuje kreatywnie, podejmuje klientów czy załatwia rozmaite sprawy, które wymagają komfortu i spokoju. Z tego powodu niezbędny do biura jest nowoczesny fotel.
Zamiast jednak inwestować w klasyczne krzesło obrotowe, dobre dla osób spędzających kilkanaście godzin w jednej pozycji, warto zastanowić się nad designerskim fotelem. Oto pięć propozycji foteli, które sprawdzą się w różnych miejscach, wraz z propozycjami ich wykorzystania. Zainspiruj się już teraz!

1. Eleganckie biuro bizneswoman

Tego rodzaju biuro zdecydowanie wymaga sprzętów, które są wygodne, ale przy tym modne oraz podkreślające jego kobiecy charakter. Taki jest obrotowy, designerski fotel Pocket Velvet Rose w przyjemnym kolorze różu, ze złotą nóżką. Fotel świetnie sprawdzi się w zestawieniu z szerokim biurkiem, a w razie potrzeby pozwoli nawet założyć zmęczone stopy do góry! Przy tym jest elegancki i komfortowy.

Nowoczesny fotel obrotowy Pocket Velvet Blue do biura

2. Wygoda dla architekta

Choć zazwyczaj architekci lubią pracować nad swoimi projektami na stojąco, to jednak wygodny fotel jest czymś, co zdecydowanie pomaga w procesie twórczym. Fotel Sofbird Sits ma miękkie obicie, w którym można się zanurzyć, oraz innowacyjne podłokietniki wykonane na kształt ptasich skrzydeł. Daje komfort osobie siedzącej, a przy okazji dobrze wygląda w poważnym gabinecie.

Designerski fotel obrotowy do biura Drop Velvet Red

3. Za pan brat z modą

Dla wszystkich, którzy pracują w branży związanej z modą i urodą – a wpisuje się w to zarówno firma projektująca ubrania, jak również agencja modelingu – potrzeba fotela krzykliwego, zwracającego uwagę, a przy tym mającego swoją elegancję. Fotel obrotowy Drop Velvet Red jest niezwykle miękki, pozwala wygodnie wykonywać czynności przy biurku, a jednocześnie zdecydowanie wyróżnia się wśród innych produktów z tego rynku. Zupełnie jak najnowsze odkrycia świata mody.

Designerski fotel Softbird Sits

4. Komfort w salonie samochodowym

Sprzedaż najnowszych samochodów to nie wszystko – ważne jest, aby biuro sprzedawcy prezentowało się elegancko i dobrze korespondowało z marką. Z tego powodu fotel Eichholtz Rowen to świetny wybór wszędzie tam, gdzie do biura chcemy zaprosić klienta, aby omówić z nim wszystkie możliwości dotyczące jego przyszłego, nowego, luksusowego auta. Ten designerski fotel zapewni komfort i nowoczesny wygląd, typowy dla współczesnych samochodów.

Nowoczesny fotel do biura Eichholtz Rowen

5. Elegancja w prawniczym gabinecie

Każdy, kto udaje się do prawnika, oczekuje po nim profesjonalizmu i wiedzy. Fotele Eichholtz Emilio ustawione zarówno w poczekalni, jak również w samej kancelarii na czas rozmowy z klientem są świetnym uzupełnieniem takiego właśnie wizerunku. Designerskie, ale nie przesadzone, bo proste i eleganckie – tego potrzeba prawnikowi.