Fotele, dzięki którym Twoje wnętrze nabierze charakteru!

Fotele, dzięki którym Twoje wnętrze nabierze charakteru!

Fotele, dzięki którym Twoje wnętrze nabierze charakteru!

Zakup fotela to dla wielu osób prawdziwe wyzwanie. I nie trudno się temu dziwić, różnorodność kształtów, materiałów, elementów dekoracyjnych, kolorów i rodzajów tkanin może przyprawić o atak migreny. Oparcie niskie lub wysokie, klasyczny uszak lub nowoczesny design, nogi drewniane lub obrotowy stelaż metalowy, poduszki podparciowe, podłokietniki, wreszcie twardość poduszki siedziskowej – odpowiedzi na te pytania decydują o charakterze i wygodzie fotela. Kolorystyka i wybór tkaniny lub skóry obiciowej wpływa na jego estetykę i wygląd wnętrza w którym się znajduje. Dobrze wybrany fotel to mebel, który zarówno świetnie wygląda i gwarantuje najwyższy komfort użytkowania.

Nowoczesne fotele uszaki

Nowoczesna klasyka najwyższej jakości…

Jeśli bliskie naszemu sercu jest designerskie spojrzenie, uwzględniające nowoczesne formy o klasycznym rodowodzie polubimy fotel Alex. Elsa, lub Greta z polskiej fabryki Sits – idealnie łączące naukowe osiągnięcia ergonomii z nowoczesną estetyką. Nowoczesne fotele z tej rodziny to skandynawska technologia i projekty słynnych designerów w połączeniu z gamą interesujących tkanin, dostępnych w kilku kategoriach cenowych oraz produkcją na Pojezierzu Brodnickim, stawiającą na ekologię i wysoki standard pracy.

Designerskie fotele w nowoczsnym stylu

Najwyższej jakości produkt „made in Poland” cieszyć będzie urodą i wygodą przez wiele lat. Zarówno we wnętrzu klasycznym jak i nowoczesnym znajdzie swoje zasłużone , eksponowane miejsce. Z lampką stojącą obok będzie ulubionym miejscem do czytania, oglądania tv lub po prostu wygodnego spędzania wolnego czasu.

Nowoczesne fotele dla designerskich wnętrz

… albo Awangardowy eye-catcher!

Choć zachowanie bezpiecznej estetyki jest dla wielu osób pierwszorzędnym argumentem w wyborze domowego umeblowania, nie brakuje tych którzy lubią przełamywać konwencję stawiając na oryginalny i niesztampowy design jednego lub kilku elementów wyposażenia. Fotel wydaje się być idealnym kandydatem do roli domowego „rewolucjonisty”. Oryginalna forma albo przykuwająca wzrok kolorystyka wystarczą aby fotel stał się główną ozdobą wnętrza. Ciekawą ofertę tapicerowanych modnym welurem foteli znajdziemy w kolekcji Celeste, dostępnej w kilku opcjach kolorystycznych. Inspirowana duńskim designem, wpisującym się w kanony nowoczesnych projektów Celeste wzbogaci domową przestrzeń w interesującą bryłę i dekoracyjny detal,, nie tracąc przy tym walorów czysto użytkowych.

Fotele uszaki w nowoczsnym stylu

Nowoczesne fotele nie tylko do domowych wnętrz

Zwyczajowo uważa się że fotele zarezerwowane są wyłącznie do przestrzeni prywatnych. Tymczasem, ich zastosowanie już dawno temu wykroczyło poza progi mieszkań. Zdobią i dekorują także pomieszczenia użytkowe: biur, hotelowych lobby, poczekalni urzędów i gabinetów, czy barów i kawiarni. Sprzyja temu różnorodność stylistyczna foteli, pozwalająca na swobodne dopasowanie ich do każdej powierzchni, a także ich wielofunkcyjne elementy. Nowoczesne stelaże obrotowe pozwalają na dużą swobodę ruchu i umożliwiają w pełni wolnostojące zastosowanie. O ile tapicerowany czarną elegancką skórą fotel BlackbirdEvyIsa Relax mogą wzbogacić wystrój futurystycznego gabinetu, czy pracowni, o tyle minimalistyczna Mokka lub Shell świetnie odnajdą się w coffee barach lub przytulnych lobby.

Fotele w nowoczesnej aranżacji