Kryształowe żyrandole jako efektowny dodatek do ekskluzywnych wnętrz!

Kryształowe żyrandole jako efektowny dodatek do ekskluzywnych wnętrz!

Piękne i majestatyczne, a do tego kunsztownie wykonane, stanowiące dowód rzemieślniczej precyzji ekskluzywne żyrandole to propozycja dla wymagających, luksusowo zaprojektowanych przestrzeni. Są dla wnętrza tym, czym efektowna biżuteria dla kobiety. Nie tylko dodają blasku i splendoru, ale również podkreślają osobowość, wzbudzając podziw i uznanie. Wyszukane żyrandole z nieograniczoną ilością przyciągających wzrok kryształków nie pozostaną niezauważone. Zarówno za dnia, kiedy odbijając promienie słońca subtelnym blaskiem zaznaczą swoją obecność, jak i wieczorem, kiedy wypełnią pomieszczenie imponującymi refleksami i magią świetlnych iluminacji.

kryształowe żyrandole w ekskluzywnych wnętrzach

Ekskluzywny żyrandol – nie tylko do pałacowych komnat

Kryształ to klejnot wśród szkła i z tego powodu jest tak chętnie wykorzystywany przez światowych designerów i projektantów wnętrz. Skrywa w sobie nieograniczone możliwości aranżacji. Zarówna elegancka prostota jak i skomplikowany, często wielokolorowy detal oddaje ducha finezji i eterycznej subtelności uniwersalnego kryształu. Jeszcze do niedawna pełne przepychu kryształowe żyrandole stanowiły obowiązkowy element wyposażenia wytwornych sal balowych, pałacowych komnat, oper i muzeów. Dziś z nieskrępowaną przyjemnością także nowoczesne, minimalistyczne w designie kryształowe żyrandole montowane są w luksusowych salonach i jadalniach, hallach wejściowych i klatkach schodowych prywatnych rezydencji.

ekskluzywne kryształowe żyrandole

Do jakich wnętrz pasują ekskluzywne żyrandole?

Unikatową cechą, jaką charakteryzuje się kryształ jest przejrzystość i transparentność. Dzięki temu kryształowa lampa stanowi doskonały dodatek do niemalże każdej stylizacji wnętrza. Odpowiednio dopasowana dopełni wystrój minimalistycznej aranżacji w konwencji black&white, jak również podkreśli barokowy. charakter multikolorowych, żywiołowych projektów z rozmachem . W jedyny w swoim rodzaju sposób odnajdzie się w każdym wystroju i każdej estetyce, począwszy od wytwornego stylu francuskiego, klasycznego stylu angielskiego czy przepełnionej blichtrem stylistyce glamour, skończywszy na loftowym minimalizmie. Kryształowy żyrandol dopełni przestrzeń zgodną z trendem Modern Classic, jak i rustykalne aranżacje inspirowanych nurtem romantycznej wsi.

luksusowe kryształowe żyrandole

Ekskluzywne żyrandole w BBHome

Kryształowe żyrandole z kolekcji Eichholtz to wyjątkowo ceniona propozycja, która łączy w sobie zamiłowanie do klasycyzującej estetyki połączonej z nowoczesną formą. Duża, elegancka, wykonana ze szklanych rurek lampa Vittoria Clear wypełni miękkim i głębokim blaskiem całe wnętrze, stanowiąc dekorację dla posrebrzanych mebli i błyszczących dodatków. W jadalni nie może zabraknąć nowoczesnego, minimalistycznego w formie żyrandola Egmont Crystal ze słynnej, czeskiej fabryki Bohemia. Tymczasem model Bordura Nickel zestawiony ze srebrnymi świecznikami, zastawą czy szklanymi dodatkami wyeksponuje reprezentatywny charakter wytwornie zaaranżowanego salonu, a Helix Nickel wypełni blaskiem klatkę schodową prowadzaną domowników na wyższe kondygnacje.

kryształowe żyrandole do ekskluzywnych wnętrz