Kryształowe żyrandole jako efektowny dodatek do ekskluzywnych wnętrz!

Kryształowe żyrandole jako efektowny dodatek do ekskluzywnych wnętrz!

Kryształowe żyrandole jako efektowny dodatek do ekskluzywnych wnętrz!

Piękne i majestatyczne, a do tego kunsztownie wykonane. Stanowią dowody rzemieślniczej precyzji dla luksusowo zaprojektowanych przestrzeni. Są także dla wnętrza tym, czym efektowna biżuteria dla kobiety. Nie tylko dodają blasku i splendoru, ale również podkreślają osobowość, wzbudzając podziw i uznanie. Wyszukane żyrandole z nieograniczoną ilością przyciągających wzrok kryształków nie pozostaną niezauważone. Zarówno za dnia, kiedy odbijając promienie słońca subtelnym blaskiem zaznaczą swoją obecność, jak i wieczorem, kiedy wypełnią pomieszczenie imponującymi refleksami i magią świetlnych iluminacji.

kryształowe żyrandole w ekskluzywnych wnętrzach

Ekskluzywny żyrandol – nie tylko do pałacowych komnat

Kryształ to klejnot wśród szkła i z tego powodu jest tak chętnie wykorzystywany przez światowych designerów i projektantów wnętrz. Skrywa w sobie nieograniczone możliwości aranżacji. Zarówna elegancka prostota jak i skomplikowany, często wielokolorowy detal oddaje ducha finezji i eterycznej subtelności uniwersalnego kryształu. Jeszcze do niedawna pełne przepychu kryształowe żyrandole stanowiły obowiązkowy element wyposażenia wytwornych sal balowych, pałacowych komnat, oper i muzeów. Dziś z nieskrępowaną przyjemnością także nowoczesne, minimalistyczne w designie kryształowe żyrandole montowane są w luksusowych salonach i jadalniach, hallach wejściowych i klatkach schodowych prywatnych rezydencji.

ekskluzywne kryształowe żyrandole

Do jakich wnętrz pasują ekskluzywne, kryształowe żyrandole?

Unikatową cechą, jaką charakteryzuje się kryształ jest przejrzystość i transparentność. Dzięki temu kryształowa lampa stanowi doskonały dodatek do niemalże każdej stylizacji wnętrza. Odpowiednio dopasowana dopełni wystrój minimalistycznej aranżacji w konwencji black&white, jak również podkreśli barokowy. charakter multikolorowych, żywiołowych projektów z rozmachem. W jedyny w swoim rodzaju sposób odnajdzie się w każdym wystroju i każdej estetyce. Począwszy od wytwornego stylu francuskiego, klasycznego stylu angielskiego czy przepełnionej blichtrem stylistyce glamour, skończywszy na loftowym minimalizmie. Kryształowy żyrandol dopełni przestrzeń zgodną z trendem Modern Classic, jak i rustykalne aranżacje inspirowanych nurtem romantycznej wsi.

luksusowe kryształowe żyrandole

 

kryształowe żyrandole do ekskluzywnych wnętrz