Lampy w stylu modern classic

Lampy w stylu modern classic

Piękno klasycznej elegancji? A może odrobina nowoczesnej świeżości? Każdy, kto stoi na rozdrożu między tym, co sprawdzone i praktykowane a tym, co nowe i zaskakujące formą, powinien zdecydować się na urządzenie wnętrza w stylu modern classic. To bowiem udany mariaż klasyki ze współczesnością – w najlepszym tego słowa znaczeniu. I choć na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym spektakularnym to jednak wystarczy chwila uwagi, aby szybko dostrzec błyszczące lampy czy też wysuwające się na pierwszy plan nowe technologie. Obfitujący w szereg ponadczasowych rozwiązań, u których podstaw leżą współczesne materiały i technologie, jasne barwy i szeroko rozumiana przestronność.

Wytworne, eleganckie, ze szczyptą wyrafinowanej precyzji…

Styl modern classic nie wymaga długiego wyjaśniania i interpretowania. Stanowi bowiem harmonijne połączenie klasyki z nowoczesnym rzemiosłem. W tak zaaranżowanych wnętrzach czuć wykwintność stylu ze szlachetnością, nie mającą jednak nic wspólnego z daleko idącym przepychem. Ten ponadczasowy trend, odporny na zmieniające się aktualności modowe, będzie nieustannie cieszył swoich właścicieli pięknem i wysmakowanym stylem.

lampy w stylu modern classic

Kolory – jako punkt wyjścia udanej aranżacji

W stylistyce modern classic, na szczególne uznanie zasługują kolory. To one bowiem kreują przestrzeń i atmosferę panującą we wnętrzu. Biały, kremowy, ecru – to barwy będące tłem dla kontrastujących dodatków, utrzymanych w odcieniach czerni, granatu, szarości czy błękitu. W towarzystwie roślin, będących obowiązkowym elementem wyposażenia, tworzą stylową przestrzeń do przyjemnego spędzania wolnego czasu.

oświetlenie do wnętrz w stylu modern classic

Oświetlenie w stylu modern classic

Żadna udana aranżacja nie może obyć się bez odpowiednio dobranego oświetlenia. Tak jest i w tym przypadku. Obecność lamp rozjaśnia i rozświetla wnętrze, dodając mu aury przestronności. Eleganckie lampy stojące, jakie w swojej ofercie posiada firma Eichholtz, z pewnością przypadną do gustu wielu miłośnikom tegoż trendu. Modele  oprócz funkcji użytkowych, należycie sprawdzą się w roli dekoracyjnej i estetycznej. Podobnie zresztą jak lampa Leroux Silver, która z racji eleganckiej formy i stylowego wizerunku, pozwoli wykreować przytulny nastrój podczas jesienno-zimowych wieczorów. W salonach modern classic nie może zabraknąć stylowego żyrandola Eichholtz Jet Set!