Lustra dekoracyjne do nowoczesnych wnętrz

Lustra dekoracyjne do nowoczesnych wnętrz
Dom bez lustra jest jak kobieta bez torebki. Spełnia bowiem szereg niezwykle ważnych funkcji, które przekładają się na jego obecność. Nie tylko pozwala przejrzeć się przed każdorazowym wyjściem, ale również optycznie powiększa pomieszczenie zmieniając jego proporcje, dodatkowo zdobiąc przestrzeń stylowym wyglądem. Najlepszym tego przykładem są lustra dekoracyjne. Dalekie od monochromatyczności i aranżacyjnego banału, do tego wyróżniające się uniwersalnym wykorzystaniem. Idealne zarówno do reprezentacyjnego salonu, klimatycznej sypialni czy nastawionej na odprężenie – łazienki.

Aranżacja sypialni z wykorzystaniem lustra dekoracyjnego

Geometryczny misz-masz

Prostokątne, owalne, trójkątne, okrągłe, a także o bliżej nieokreślonym kształcie. W zakresie dostępnych form i rozmiarów mamy pełną dowolność, co sprawia, że z dopasowaniem zwierciadła do posiadanego wnętrza nie będzie żadnego problemu. W kształcie słońca jak model Christian Vintage czy Helios, a może w prawdziwie pałacowym charakterze, jak model Venezia Vintage? Bez względu na to, które lustro wybierzemy, możemy być pewni, że wprowadzi do domowej aranżacji powiew nowoczesnej świeżości, stanowiąc wstęp do wnętrzarskich eksperymentów. Zawieszone nad komodą? A może umieszczone w różnych konfiguracjach?

Lustro stojące – alternatywa dla wiszącego

Lustro dekoracyjne niejedno ma imię, o czym najlepiej dowodzi model New York. Idealne do większych pomieszczeń, takich jak: sypialnia czy łazienka. Co ważne, nietuzinkowa postać wyróżnia się zarówno walorami funkcjonalnymi (umożliwia swobodne przeglądanie), jak i estetycznymi (buduje klimat). Idealnie bowiem uzupełni całą aranżację, nadając jej modernistycznego wyrazu.

Lutsro deokracyjne w korytarzu

W okrągłym wydaniu…

Cartier, Circus, Sotorio, Gianni, Odeon – wszystkie te modele luster przekonują, że to, co niestandardowe, także może być efektowne. Znakomita alternatywa dla prostokątnych zwierciadeł, dzięki którym wnętrze zyskuje unikalnego charakteru, świadcząc o tym, że choć postać współczesnych luster nieustannie się zmienia, ich magia nadal  pozostaje.

Lustra dekoracyjne w sklepie BBHome

Tak, jak różne są oczekiwania klientów, tak niemniej rozmaita jest oferta sklepu BBHome. W asortymencie bowiem znajdują się efektowne, zdobione lustra glamour, jak i konstrukcje tworzące spójną, aranżacyjną całość. Nie brakuje zwierciadeł do wnętrz minimalistycznych, pałacowych czy eklektycznych. Dostępne w różnorodnych odsłonach wymiarowych i kolorystycznych, które nie tylko urozmaicą domową przestrzeń, ale również sprawią, że optycznie staną się jaśniejsze i pełne blasku.