Meble Lustrzane. Blaski i Cienie.

Meble Lustrzane. Blaski i Cienie.
Z praktyki Żeny za Pultem ( tłum. – Kobiety za Ladą), jednej z bohaterek seriali czeskich, którymi karmiła nas TV u schyłku ubiegłego wieku, wynika że naród choć wyzwolony z okowów komuny “w temacie wyposażenia wnętrz” trzyma się mocno starych przyzwyczajeń. Praktyczne znaczy Piękne, choć to oksymoron taki jak Ciepły Lód.
Czy tego chcemy czy nie prawda nie zawsze jest wygodna, a piękno nie zawsze jest praktyczne. Piękno bywa wymagające,  trudne do utrzymania, wrażliwe na plamy z soczku marchewkowego i dziecięce igraszki, pazurki psów i kotów oraz naszą niekonsekwencję. Jednak piękno to pokusa na tyle silna, że nie warto z nią walczyć racjonalnymi argumentami…..
Porzućmy więc dywagacje o tysiącach cykli ścieralności  tkanin, którymi obijamy sofy godne naszych czterech liter, niezniszczalnym drewnie bez zarysowań, pancernych tworzywach sztucznych, samoczyszczących się piekarnikach i drzwiach kabin prysznicowych. Samo nic się nie zrobi, a wszystko co  piękne wymaga poświęceń. Odciski naszych palców nie będą bez udziału szmatki znikać ze szklanek i lustrzanych powierzchni mebli, o czym przekonywali się nieraz bohaterowie książek Agaty Christie.
fot. www.spazidilusso.it
Discover more about bathroom decorating medicine cabinets Check the webpage for more... #bathroomdecoratingmarble
foto: Ferris Rafauli Design
An elegant white decor for a dining room, with an 'ice castle' resemblance created by the mirrored wall.
foto: New England Home

 

 Meble lustrzane to piękny dodatek do obowiązkowego programu interior designu. Są lekkie, odbijają światło dzienne i sztuczne, optycznie powiększają przestrzeń, choć ich gabaryty bywają różne, ukazują teatr naszego życia w niezliczonych odbiciach rzeczywistości. Blask luster ożywia małe wnętrza, multiplikuje formy i kolory, wprowadza element niespodzianki.
foto: Pinterest
Black & White Bedroom Decor | Chic, Glam Bedroom Decor | Blondie in the City | Hayley Larue Bedroom Decor | Chanel Decor
foto: Pinterest
En deilig helg er ved veis ende⭐️ I morgen venter spennende prosjekter og skal blant annet designe en trapp for @initioeiendom Husene vi bygger i Lillestrøm begynner å ta form. Utrolig mange valg som skal tas når en bygger hus Men er utrolig gøy. Ha en fin kveld kjære følgere #bymadsmagazine #madsmolvik
foto: Pinterest
Praktyczne walory lustrzanych tafli  montowanych w drzwiach szaf są znane w Polsce od lat, jednak temat luster w meblarstwie nie kończy się na garderobie i przedpokoju. W amerykańskiej i angielskiej ofercie od dawna są obecne szafki nocne,  komody, konsolki, stoliczki, lustrzane ściany i wypełnienia – teraz dostępne także u nas. Hall, sypialnia i łazienka to wnętrza idealne dla małych lustrzanych mebli. Stolik przy fotelu czy mała, błyszcząca szafka będzie kontrą dla dużych, ciężkich form drewnianych i tapicerowanych, interesującym, przyciągającym oko detalem.
foto: Pinterest
Now that's a chandelier!!!
foto: Pinterest
Beautiful living room! I love the white and black theme it has. Coffee table, flowers, and vase are my favorite:] Living room inspiration.
foto: Pinterest
Walory dekoracyjne małych lustrzanych mebli są nie do zastąpienia. Są jak biżuteria na sukience – zdobią, cieszą i wnoszą w naszą codzienność Efekt Glamour!
No Pain No Gain!
Nie rezygnujmy z piękna, choć nie zawsze jest wygodne. Nośmy szpilki zamiast kapci, żyjmy w ładnych wnętrzach, skaczmy na wyższy, estetyczny poziom! Życie jest krótkie. Niech będzie pełne Blasku, nawet jeśli tylko lustrzanego!