Oświetlenie w stylu Modern Classic, czyli klasyka w nowoczesnym wnętrzu

Oświetlenie w stylu Modern Classic, czyli klasyka w nowoczesnym wnętrzu

Styl Modern Classic jest jasny i czytelny. Łączy bowiem to, co klasyczne, z tym, co nowoczesne. Ukierunkowany na jakość, zastosowanie ponadczasowych, ale jednocześnie funkcjonalnych rozwiązań i nie pozostający obojętny na współczesne trendy modowe. Zaskakuje wytwornością, elegancją i wyrafinowaniem. Choć stylowy to jednak daleki od przepychu. Wszystko bowiem jest w nim odpowiednio wyważone. Co więcej, styl Modern Classic jest ceniony za ponadczasowy urok. Mimo, że trendy wnętrzarskie nieustannie ulegają licznym modyfikacjom, charakter tej przestrzeni będzie atrakcyjny zarówno teraz, jak i za kilkanaście lat.

Industrialny żyrandol w stylu modern classic

Lampy w stylu nowoczesnej klasyki

Mieszkanie zaprojektowane w duchu Modern Classic, musi być odpowiednio doświetlone. Tylko wtedy wydobędzie jego urok, roztaczając wokół siebie aurę przestrzenności. Z uwagi na swój styl, oświetlenie może charakteryzować się oryginalnym wykończeniem lub nowoczesną podstawą z klasyczną formą czy kolorem.

Nowoczesny żyrandol w stylu Modern Classic

Efektowny żyrandol – także do wnętrza Modern Classic

Na temat żyrandoli można powiedzieć wiele. Nie sposób dostrzec ich dekoracyjnej formy czy luksusowego charakteru. Posiadają jeszcze jedną zaletę, która w znacznym stopniu odróżnia je od innych lamp. Mianowicie fakt, że zmieniają się wraz z trendami wnętrzarskimi, dostosowując postać do przestrzeni, w jakiej mają się znajdować. Dlatego klasyczny, udekorowany nowoczesnymi akcentami model doskonale odnajdzie się w przestrzeni Modern Classic, zdobiąc przestronny, ukierunkowany na rodzinne dysputy i towarzyskie spotkania salon czy jadalnię. Żyrandol Eichholtz Martinez w kolorze złotym, a może srebrnym? W rozmiarze S lub L? To jednak nie koniec. Równie interesującą propozycją jest elegancki żyrandol ze szklanymi kloszami Ginger 9L. Minimalistyczna, choć ponadczasowa forma doskonale odnajdzie się w jasnych, przestrzennych wnętrzach.

Klasyczny żyrandol w stylu Modern Classic

Lampa stołowa – must have w aranżacjach Modern Classic

Każdy wnętrzarski styl posiada swoje jasne, charakterystyczne cechy czy elementy, które w bezpośrednim zakresie kształtują jego tożsamość. Nie inaczej jest w tym przypadku. Nowoczesna klasyka, oprócz oświetlenia górnego, wymaga również lamp stołowych. To dzięki nim możliwy będzie popołudniowy relaks przy filiżance gorącej herbaty. Nie wspominając już o wieczornych seansach we dwoje… Stylowa i urocza lampa Eichholtz Leroux Silver skutecznie rozświetli panujący mrok, kreując aurę kameralności. Swoim nowoczesnym i zarazem minimalistycznym wzornictwem doskonale wpisze się w wystrój Modern Classic, uzupełniając jasną aranżację o stylowy dodatek.