Otwarte regały

Otwarte regały

Otwarte regały nie przytłaczają, nie dominują i nie zagracają wnętrza. Powracają do łask z głośnym przytupem – w różnych stylach, wykonane z różnych materiałów i do różnych pomieszczeń. Poznajcie wielofunkcyjne otwarte regały, zwane też etażerkami, kredensami czy witrynami. Jeden mebel, kilka nazw, nieskończenie wiele możliwości!

 

Drewniana ozdoba nowoczesnego salonu

Nie bez powodu etażerki uważa się dziś za idealne meble do pokoju dziennego. Doskonale łączą w sobie funkcjonalność wygodnych szafek z elementami ozdobnymi. Masywne, drewniane etażerki w starym stylu świetnie sprawdzają się jako regał na książki, na wazony z kwiatami, rodzinne zdjęcia, dekoracyjne lustra czy pamiątki z podróży. W ten sposób „zwykły” drewniany mebel stanie się elementem ozdobnym, który przyciąga wzrok gości.

Doskonałe na mały metraż

Jeśli dysponujemy niewielką przestrzenią, otwarty drewniany regał z półkami to strzał w dziesiątkę. Może posłużyć nam jako wyjątkowa przegroda. Taka „ścianka” dekoracyjnie oddzieli salon od jadalni bądź wydzieli część relaksu w pokoju dziennym.

Element funkcjonalnego biura

Regały są również dobrym pomysłem dla osób, pracujących w domu. Dzięki swojej funkcjonalności stają się niezwykle wygodnym miejscem do przechowywania dokumentów, segregatorów czy pudełek – tak, by zawsze mieć wszystko pod ręką. Tutaj sprawdzają się solidne etażerki wykonane z połączenia naturalnego drewna ze stalową ramą w stylu loftowym. Świetnie prezentują się na tle nowoczesnego domowego (ale nie tylko) biura.

Jeden mebel – nieskończenie wiele funkcji 

Zachęcamy do puszczania wodzy fantazji i eksperymentowania. Otwarte regały to meble na tyle funkcjonalne, że pasują praktycznie do każdego pomieszczenia. Pokoje nastolatków, przedpokoje, a nawet łazienki – wygodne kredensy sprawdzą się wszędzie tam, gdzie mamy ograniczoną przestrzeń i wiele dodatków. Rośliny pnące oraz niewielkie dekoracyjne lustra pięknie wyglądają postawione na szczycie takich regałów. Są jednocześnie na tyle neutralne, że dopasują się do wnętrza w praktycznie każdym stylu: od surowej, industrialnej sypialni po pełen drewna pokój dzienny w klimacie skandynawskiego hygge. Z regałami otwartymi możemy kombinować do woli. To jeden z tych mebli, który nigdy nas nie przytłoczy i niemal zawsze pasuje do wnętrza. Teraz pozostaje tylko dobrać odpowiednie dekoracje i… bawić się swobodnym stylem, który nie zna ograniczeń!