Prezenty dla Niego

Prezenty dla Niego

Cudowny obrazek, gdy cała rodzina zgromadzona przy wspólnym, świątecznym stole, rozmawia, cieszy się, celebruje ten szczególny czas. Towarzyszą temu gwar dzieci i szelest papieru prezentowego jako znak, że i w tym roku Mikołaj o nas pamiętał. To wszystko to zaklęty kadr z filmu, który może być odtwarzany w każdej rodzinie. Niemniej dla wszystkich tych, którym ten piękny widok mąci niepewność- co wybrać na prezent dla mężczyzny – ukochanego męża, partnera, brata, taty, dziadka czy przyjaciela, nasz sklep z wyposażeniem wnętrz przygotował poradnik prezentowy. Z nim ta sielska pocztówka stanie się rzeczywistością, a potem pięknym wspomnieniem.

Prezent pod choinkę dla mężczyzny – jak wybrać?

Wybierając prezent pod choinkę dla mężczyzny, warto kierować się jego upodobaniami. Dla koneserów dobrych alkoholi, idealne będą takie podarunki, które wspierają pasję do degustacji whisky, brandy czy innych tego typu trunków. Jeśli Twój tato, mąż, brat uwielbiają ten moment, kiedy w miękkim fotelu uszaku i przy blasku lampy gustownej lampy (np. podłogowej od Eichholtz, można zanurzyć się w fascynującą powieść, trzymając w ręku szklaneczkę ulubionego alkoholu, to jest to idealny trop. Nasz sklep z wyposażeniem wnętrz poleca szklanki do whisky, wykonane z wysokogatunkowego szkła, które pozwolą poczuć smak najlepszego alkoholu, nadając chwili degustacji wyjątkowego charakteru. Jeśli mężczyzna jest koneserem wina, a włoskie wakacje wspomina z rozrzewnieniem, podaruj mu dekanter, który uświetni każdą chwilę degustacji ulubionego czerwonego trunku. Prezent warto uzupełnić o książkę, pozwoli ona oderwać się od rzeczywistości, ale twardo po niej stąpać. Świetne będą tutaj te gatunki, które zawierają elementy biografii, prezentując autentyczne historie postaci, które zapisały się w historii. Fanom kina spodoba się np. dzieło ukazujące historię znanego reżysera. Miłośnikom literatury pięknej i poezji, warto sprezentować nowe wydanie ulubionego dzieła, np. opatrzone dodatkowych wpisem redakcji. Wybierając jednak odpowiedni temat, warto tutaj zrobić research, aby prezent wywołał uśmiech na twarzy i pokazał, jak bardzo kochamy obdarowanego mężczyznę.

Uniwersalny prezent dla faceta – czy taki istnieje?

Jeśli znaleźliśmy się w sytuacji, gdy prezent na Boże Narodzenie ma pozostać udziałem osoby, która nie jest nam bliska, nie znamy jej pasji i upodobań, warto postawić na sprawdzone patenty. Mężczyźni to gadżeciarze, dlatego idąc za tą typologią, łatwo wyłonić pożądane podarki. Notes czy kalendarz to stylowy podarunek dla każdego perfekcjonisty. Mężczyźni docenią eleganckie wykonanie, klasyczne, czarne wykończenie, charakterystyczne lekko zaokrąglone rogi. Spodobają  się one nawet wymagającemu użytkownikowi. Perfekcjoniści zauważą tutaj dbałość o detal, minimaliści pochwalą brak zbędnych ozdobników, a niezorganizowani wreszcie będą pamiętać, jakie aktywności czekają ich w kolejnych dniach. Stylowe upominki zawsze są dobrym pomysłem, ich uniwersalność pozwala podarować je zarówno tacie, jak narzeczonemu czy koledze z pracy. Podobnym, zawsze dobrze odbieranym podarkiem, jest zegarek, synonim nowoczesnego mężczyzny. Model ze skórzanym paskiem i charakterystyczną, dużą busolą będzie świąteczną pamiątką dla mężczyzny nowoczesnego, jak i fana klasyki, który pochwali wykorzystanie szwajcarskiej myśli technicznej.

Nasz sklep z wyposażeniem wnętrz przypomina jednak, że niezależnie od tego, jakiego wyboru w zakresie prezentów dokonamy, warto pamiętać, że jest to swego rodzaju komunikat i wyraz pamięci. Stylowy i elegancki, osobisty czy subtelny, gdy będzie szczery – spełni swoją funkcję.