Wystrój ogrodu na wiosnę

Wystrój ogrodu na wiosnę
Latarnie i świeczniki warto rozstawić w całym ogrodzie, nie tylko na zastawionym do kolacji stole. Walory natury warto podkreślić odpowiednio dobranymi dekoracjami  ogrodowymi.

Dekoracja światłem

Wiemy że właściwie zaplanowane oświetlenie wprowadza do wnętrz miłą, kameralną atmosferę. Balkony, tarasy i zakamarki ogrodu także wymagają takiej reżyserii. Lampy ogrodowe wiszące w patio, w wiatrołapie lub nad stołem ustawionym na zewnątrz charakteryzują się specyficznym designem, harmonijnie nawiązującym do otoczenia. BBHome CHE Garden House, OH Reposi, OH Rope czy OH Bali świetnie wpisują się w klimat dekoracji ogrodowych.

lampa wiszącaKolejną, nie mniej interesującą propozycją na oświetlenie tarasu, balkonu czy ogrodu są latarnie, osłonki i świeczniki przeznaczone do użytku zewnętrznego. Wykonane z eleganckiej polerowanej stali i lśniącego szkła.  Reprezentacyjne i praktyczne SA Chelsea, DC New York Lantern czy SA Devon to kilka przykładowych modeli do scenografii na romantyczny wieczór. Pamiętajmy że płomień świec gaśnie na wolnym powietrzu, podczas gdy świecom w latarniach i szklanych osłonkach nie grozi taka katastrofa.

Świece i świeczniki

latarnie do ogrodu
Lampy i latarnie to nie jedyne propozycje do oświetlenia ogrodu. Równie interesującą opcją są szklane osłonki i świeczniki, które bez trudu można wkomponować w każdy rodzaj aranżacji. Migoczący, ciepły płomień świec rozświetlający mrok może mieć dodatkowy walor. Zapachowa świeca BBP Merci wprawi nas w przyjemny stan odprężenia. Emocjonujący, szalenie uwodzicielski aromat spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Woń świecy i blask płomienia wyeksponuje świecznik SA Elizabeth o prostej, ale wyszukanej formie.