Christian Lacroix – zaproś znanego projektanta do swojego domu!

Christian Lacroix – zaproś znanego projektanta do swojego domu!

Produkty sygnowane marką Christian Lacroix to synonim luksusu, elegancji i unikatowego designu. Nacechowane ekstrawagancją projekty zaskakują miłośników niebanalnych aranżacji wnętrz połączeniem kolorów, deseni i form tworząc unikatowy styl inspirowany światem teatru. Jeśli chcesz, aby i we wnętrzach Twojego domu pojawiły się akcesoria Christiana Lacroix, to koniecznie zobacz ofertę!

Christian Lacroix – od pasji do sztuki, po własny dom mody

Christian Lacroix urodził się w Arles w Prowansji w 1951 roku. Od najmłodszych lat fascynował się historią, sztuką i teatrem.  W 1987 roku założył swój słynny na całym świecie dom mody Lacroix i zasłynął dzięki bogatym, teatralnym projektom. W tamtym czasie były one całkowicie sprzeczne ze wszystkim innymi trendami mody obowiązującymi na wybiegach. Okrzyknięty wybawcą wzornictwa Lacroix szybko rozszerzył swoją działalność o linię dżinsów, perfum, odzieży męskiej i dziecięcej, bielizny oraz artykułów do aranżacji eleganckich wnętrz.

Produkty Christian Lacroix w ofercie BBHome

Tak unikatowych i trafiających w gusta fanów designu produktów, jak te marki Christiana Lacroix, nie mogło zabraknąć także i w ofercie BBHome. Dzięki eleganckim poduszkom dekoracyjnym, tekstyliom i dywanom zaprojektowanym przez Christiana Lacroix w szybki i prosty sposób można przeprowadzić metamorfozę wnętrza. Szeroki wybór kolorów i wzorów pozwala zaprojektować funkcjonalną, wygodną i nacechowaną indywidualizmem stylową przestrzeń.

Poduszki ozdobne Christian Lacroix oferują kolorystyczny zawrót głowy, tak dobrze znany z wybiegów mody. Ożywią one każde wnętrze, nadając mu niepowtarzalnego uroku. Motywy roślinne i zwierzęce, pulsujące życiem, sprawiają, że we wnętrzach w nie wyposażonych pojawia się energia i ciepło. Podobnie z resztą jak w przypadku tekstyliów tego producenta.

Zobacz materiał Video o twórczości Christian Lacroix

Dekoracyjne pledy to wielobarwny dodatek do aranżacji wnętrz, który wspaniale wkomponowuje się w stylistykę nowoczesnych sypialni oraz pokojów dziennych. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o najmniejszy detal, niewątpliwie nadadzą wyrazistości każdej kanapie. Dopełnieniem całości będą także dywany Christian Lacroix, które za sprawą unikatowego, wręcz ekstrawaganckiego wzornictwa, są gwarantem estetycznej spójności we wnętrzach, jakości oraz ponadprzeciętnej funkcjonalności. Sprawdź również kompletną ofertę produktów Christian Lacroix w sklepie internetowym BBHome.pl