Apartament w Warce

Dbałość o szczegół i najlepsze materiały, oraz bezkompromisowa jakość to motyw przewodni briefu tego projektu. Wymagające dyscypliny rozwiązania estetyczne i wysoka funkcjonalność idą w parze z wyrafinowanym designem, podporządkowując się nadrzędnej idei piękna.

Dwupoziomowy apartament został zaprojektowany w nowoczesnym stylu, w którym staranne elementy wykończenia połączone są z designerskimi meblami i detalami we włoskim stylu. Stonowana, niestandardowa kolorystyka wszystkich wybranych elementów stanowi ucztę dla oka miłośników współczesnego wzornictwa.

Ściany ubrane w wielkoformatowy spiek, matowe szkło i lustra kryją wbudowane w ściany szafy, schowki i przejścia do kolejnych pomieszczeń. a także wielofunkcyjne wnętrze kryjące pralkę i kącik gospodarczy. Dzięki lustrzanym taflom liczne powierzchnie magazynowe wydają się integralną częścią apartamentu, nie zajmując optycznie przestrzeni mieszkania. Bezościeżnicowe drzwi dyskretnie wpisują się w płyciny ścian.

W salonie zwraca uwagę zabudowa kuchenna pokryta fornirem w kolorze taupe z efektownie podświetlanymi witrynami z przyciemnianego szkła. Obudowana spiekiem wyspa kryje funkcjonalne szuflady na zastawę stołową i pełni rolę kącika do jedzenia. Strefa kuchni płynnie przechodzi w stronę minimalistycznego salonu, a przenikanie tych stref powiększa część dzienną. Wyposażona w cięte lustra i marmurową umywalkę butikowa łazienka kontrastuje zdobnym detalem z surową szlachetnością zabudów parteru.

Na wyższym piętrze wygodna master bedroom łączy się z luksusową, przestronną garderobą pełną zamkniętych i przeszklonych szaf, dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb mieszkańców, oraz efektowną łazienką. Wygospodarowany z części sypialni gabinet i kreatywnie zaaranżowana klatka schodowa podkreślają muzyczne pasje pana domu. Muzyczne artefakty stanowią charakterystyczną cechę, wyróżniającą ten projekt wśród wielu innych.


Zapytaj o projekt wnętrz

    Pomieszczenia