Projekty korporacyjne

Projekt kliniki medycznej EPI-Centrum

Projekt kliniki oferującej usługi dermatologiczne i zabiegi medycyny estetycznej obejmował kompleksową realizację trzech gabinetów, sali operacyjnej, dwóch poczekalni, wraz z recepcją i zapleczem technicznym.
Nowoczene Abażury szklane jadalnia aranżacja

Stylowy regały srebrny salonu cena

Nowoczene sofa modułowa czarny salon producent

Industrialny lampa z drewna biuro wysoka jakość Eksluzywne biurka srebrny przedpokój aranżacje

Ponadczasowe sofa modułowa skórzane pokój dziecinny BBHome

Industrialny gałki srebrne hotel opinia

Osiowy układ wnętrza wytycza centralna recepcja., po obu stronach znajdują się gabinety zabiegowe. Okładziny lustrzane na ścianach stwarzają iluzję przestrzeni w częściach wspólnych , a liczne punkty wytyczają ruch pacjentów do poszczególnych gabinetów. Biały kolor jest motywem przewodnim wykładziny podłogowej , okładzin ściennych, zabudów stolarskich i stolarki drzwiowej – w dialogu z lustrami i oświetleniem powiększa optycznie niewielką przestrzeń klinki. Tapicerowane siedziska i poduszki w poczekalniach wprowadzają miękki, przyjazny nastrój co tonuje stres powstający pod wpływem procedur medycznych.

Projekt recepcji funduszu inwestycyjnego Abris

Założenie projektowe obejmowało stworzenie przyjaznej przestrzeni hotelowego lobby w miejsce chłodnej, bezosobowej korporacyjnej atmosfery, w którym przyjemniej płynie czas oczekiwania na spotkanie w salach konferencyjnych. Połączenie mebla recepcyjnego zaprojektowanego na wzór recepcji hotelowej lub baru restauracyjnego z wyposażeniem meblowym o prywatnym charakterze i wiszącymi na ścianach dziełami sztuki pozwoliło uzyskać pożądany rezultat.

Już wkrótce zapraszamy po więcej!

Zapytaj o projekt wnętrz

    Pomieszczenia