Apartament na Mazurach

Projekt weekendowego mieszkania nad jeziorem

Głównym celem było stworzenie przytulnego, wnętrza, w nowoczesnym apartamentowcu z widokiem na jezioro. Mieszkanie zostało zaprojektowane w weekendowym stylu, nawiązującym do estetyki Riviera Maison. Elementy rustykalne jak np belkowanie na sufitach czy też elewacja kominka mają czysto ozdobny, niefunkcjonalny charakter.

Stylowy sofa okrągły przedpokój na wymiar

Aranżacja wnętrza - salon w stylu Hamptons - projekt BBHome

Eksluzywne żyrandol złote jadalnia BBHome

W stylu nowojorskim dywany biały biuro design

Stylowy łóżko tapicerowane czarny jadalnia opinia

Stylowe krzesła czarny gabinet aranżacje Modern Szaf metal pokój dzienny aranżacja

Pokój dziecięcy w stylu marynistycznym

Dekoracje i dodataki, lampy i oświetlenie do aranżacji w stylu nadmorskim

Dekoracje i dodataki, lampy i oświetlenie do aranżacji w stylu nadmorskim

Cementowe płytki podlogowe w holach i łazienkach, przecierane na biało drewna przeplata się z szarościami naturalnych lnów i bawełny. Błękity i kolor musztardy uzupełniają stonowana przyjazna gamę barwną wyposażenia. W dekoracjach dominują elementy marynistyczne, meble i oświetlenie w stylu Hampton. Ten wygodny apartament dla rodziny z dwojgiem dzieci i pokojem gościnnym to iluzja wnętrza w wolnostojącym domu z wszystkimi wygodami mieszkania w budynku z bezpieczną klatka schodową i zamkniętym parkingiem. Ta formuła zakłada że nieregularny tryb wizyt i nierówny czas jego użytkowania nie stanowi dla inwestorów żadnej przeszkody, nie wymaga dozoru i nie stwarza problemów z zarządzaniem nieruchomością.

Salon otwarty na kuchnię i breakfast room to wspólna przestrzeń, dwuskrzydłowe oszklone drzwi dodatkowo otwierają go na hall wejściowy z wygodną garderobą, a drzwi balkonowe prowadzą na taras, z którego moźna podziwiać spektakularne zachody słońca. Otwarcie obu par drzwi zwiększa powierzchnię powierzchnię salonu o połowę. W tej części wydzielona jest przestrzeń rodziców – sypialnia z łazienką, a po drugiej stronie hallu wejściowego pokój dzieci, pokój i łazienka gościnna.

Zapytaj o projekt wnętrz

    Pomieszczenia