Dom w Warszawie

Wnętrza tej realizacji harmonijnie łączą klasykę z nowoczesnością. Listwy ścienne i fasety przysufitowe dzielą duże płaszczyzny na łatwiejsze do aranżacji strefy. Tradycyjne posadzki: parkiet wersalski, kamienna czarno-biała szachownica i płytki cementowe wyznaczają analogiczne sektory, pomocne w organizacji przestrzeni. Naturalne materiały wpisują się w ponadczasową estetykę, podobnie jak starannie przemyślany zróżnicowany zestaw mebli i dekoracji.

Kolorystyka wszystkich wnętrz meandruje od bieli do czerni  przez szarości i ulubiony kolor taupe, skontrastowany miejscami z soczystym pomarańczem. Spójność kolorystyki wprowadza spokój i porządek. Okna zdobią rolety i zasłony stopniując dawkę światła w zależności od pory dnia i roku. Bogaty velvet, minimalistyczny len, przestrzenny bouclé i sztuczne futra budują dialog pomiędzy podobnymi w kolorach tkaninami, tworząc interesującą żywą mieszankę faktur. Nowoczesne, wielozadaniowe oświetlenie pozwala uzyskać zależny od potrzeby chwili nastrój.

Wyposażenie meblowe stanowi kolaż kolekcji BBHome z kilkunastu ostatnich lat. Obrazy, zdjęcia i współczesna rzeźba stanowią elegancką dekorację prostych w formie, stonowanych mebli. Symetria, równowaga formy i funkcji, oraz dbałość o detal uosabia ducha marki BBHome, a standard jest charakterystyczny dla realizacji pracowni projektowej BBHome Interiors.






 

 

 

W prasie / Elle Decorations

Zapytaj o projekt wnętrz

    Pomieszczenia